Indaplovė Beko DIS35020 kaina
Indaplovė Beko DIS35020 kaina
Įmontuojama indaplovė BEKO DIS35020Kaina taikoma su MOKI-VEŽI kortele. Reguliari prekės kaina be kortelės 329.00 € |
|
258.00 €*
|
Į parduotuvę mokivezi.lt |
Įmontuojama indaplovė BEKO DIS35020, 45 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
259.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
259.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-02 03:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 8690842391835 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | dis35020 |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | 3332l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 220min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 49db |
| Aukštis | 81.8cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 11.9l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 5vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | 1/2 apkrova |
| Laikrodis | - |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Džiovinimo tipas | ventiliacinis |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | + |
| Trečias stalčius | - |
| Palaikomos technologijos | acrobat |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau | |


































