APC SRT1500RMXLI 1.5kVA, 1.5kW kaina
APC SRT1500RMXLI 1.5kVA, 1.5kW kaina
UPS APC Smart-UPS 1500 (SRT1500RMXLI) | SRT1500RMXLI | 0731304340287 |
|
1627.05 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
APC Smart-UPS On-Line, 1500VA/1500W, Rackmount 2U, 230V, 6x C13 IEC outlets, Sma.. |
|
1686.86 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1686.86 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
APC SMART-UPS SRT 1500VA RM 230V |
|
1769.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
1769.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
APC SRT1500RMXLI Smart-UPS SRT1.5kVA/1.5kW 230 Rack | SRT1500RMXLI | 731304340287 |
|
1779.30 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
APC Smart-UPS RT 1500 VA OnLine, verzia do racku | SRT1500RMXLI | 731304340287 |
|
1873.45 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
SRT1500RMXLI - Double-conversion (Online) - 1.5 kVA - 1500 W - Sine - 50 V - 150 V |
|
2200.96 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-23 07:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304340287 |
| Gamintojo kodas | srt1500rmxli |
| Architektūra | online with double conversion |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 5min. |
| Galingumas (VA) | 1500 |
| Galingumas | 1500w |
| Tipas | kita |
| Svoris | 21kg |
| Operacinė sistema | windows xp |
| Pridedama programinė įranga | powerpanel business |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Išvesties jungtys | rj-45, usb |
| Jungties tipas | rj-45 |
| Aušinimas | + |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 6 |
| Įvesties įtampa | 230v |
| Išvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 3val. |
| Aukštis | 8.5cm |
| Plotis | 43.2cm |
| Gylis | 50.5cm |
| Korpusas | rack 2u |
| Palaikomos technologijos | greenpower ups |
| Rodyti daugiau | |








































