APC SMT1500IC 1500 VA, 1000 W kaina
APC SMT1500IC 1500 VA, 1000 W kaina
APC SMART-UPS 1500VA LCD 230V SU SMARTCONNECT |
|
868.17 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
868.17 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Smart-UPS SMT1500I..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
972.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
APC SMT1500IC Smart-USV 1500 VA/ 1000Watt LCD 230 V, mit SmartConnect | SMT1500I.. |
|
803.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Uninterruptible Power Supply SMT1500IC 1500 VA/1kW Tower SmartConnect | SMT1500I.. |
|
829.95 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
APC SMT1500IC nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive&ld.. |
|
846.18 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
APC Smart-UPS SMT1500IC - 8x C13, USB, SmartConnect, 1500VA |
|
867.58 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
867.58 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
APC SMART-UPS 1500VA LCD 230V SU SMARTCONNECT |
|
868.17 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
868.17 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
APC SMART-UPS 1500VA LCD 230V SU SMARTCONNECTPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
868.27 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
868.27 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
APC SMT1500IC nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 1500 VA.. |
|
879.45 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis - APC Smart-UPS SMT1500IC 1500VA 1000W LCD |
|
895.99 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
APC SMT1500IC uninterruptible power supply (UPS) |
|
899.90 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
899.90 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis - APC Smart-UPS SMT1500IC 1500VA 1000W LCDDaugiau |
|
901.79 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
APC SMART-UPS 1500VA LCD 230V WITH SMARTCONNECT | SMT1500IC |
|
909.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
909.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
APC SMART-UPS 1500VA LCD 230V SU SMARTCONNECTIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
911.68 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
911.68 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Schneider Electric APC Smart-UPS | SMT1500IC | 1500 VA | 1000 W|SMT1500IC |
|
918.61 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
APC Uninterruptible Power Supply SMT1500IC 1500 VA/1kW Tower SmartConnectDaugiau |
|
922.84 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
APC Smart-UPS SMT1500IC 1500VA, 1000W, IEC SMT1500IC |
|
923.25 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
923.25 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
APC Smart-UPS SMT1500IC UPS AC 220/230/240V 1000Watt 1500VA RS-232 USB output co.. |
|
928.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Schneider Electric APC Smart-UPS | SMT1500IC | 1500 VA | 1000 W |
|
930.91 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Schneider Electric APC Smart-UPS | SMT1500IC | 1500 VA | 1000 W |
|
952.62 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
952.62 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Schneider Electric APC Smart-UPS | SMT1500IC | 1500 VA | 1000 WKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
967.06 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
967.06 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Smart-UPS SMT1500I..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
972.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Smart-UPS SMT1500IC 150.. |
|
977.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
APC Smart-UPS SMT1500IC UPS AC 220/230/240V 1000Watt 1500VA RS-232 USB output co.. |
|
989.03 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
989.03 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Schneider Electric APC Smart-UPS | SMT1500IC | 1500 VA | 1000 WDaugiau |
|
1109.89 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 20:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304332992 |
| Gamintojo kodas | smt1500ic |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 1500 |
| Galingumas | 1000w |
| Tipas | ups |
| Svoris | 24.09kg |
| Pridedama programinė įranga | powerchute business edition |
| Kabelio ilgis | 183m |
| Matmenys | 219 x 171 x 439mm |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Išvesties jungtys | rj-45, usb |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Jungties tipas | rj-45 |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Įvesties įtampa | 160 - 286v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 3val. |
| Aukštis | 21.9cm |
| Plotis | 17.1cm |
| Gylis | 43.9cm |
| Korpusas | tower |
| Rodyti daugiau | |























































