APC SMC1000IC 1000VA, 600 W kaina
APC SMC1000IC 1000VA, 600 W kaina
UPS įtampos stabilizatorius APC, 600 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
606.07 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Smart-UPS C SMC100..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
628.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Schneider Electric APC Smart-UPS C | SMC1000IC | 1000 VA | 600 W | SMC1000IC | 0.. |
|
559.25 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
APC SMC1000IC nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive&ld.. |
|
565.22 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Uninterruptible Power Supply SMC1000IC C 1k VA/600W Tower SmartConnect | SMC1000.. |
|
581.85 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
APC SMART-UPS C 1000VA LCD 230V WITH SMARTCONNECT |
|
584.74 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
584.74 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
APC Smart UPS C SMC1000IC, 1000VA, 8x C13, AVR, Display, SmartConnect, Überspann.. |
|
584.85 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
APC SMART-UPS C 1000VA LCD 230V WITH SMARTCONNECT | SMC1000IC |
|
588.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
588.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
APC Uninterruptible Power Supply SMC1000IC C 1k VA/600W Tower SmartConnectDaugiau |
|
598.04 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
APC SMC1000IC uninterruptible power supply (UPS) |
|
599.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
599.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
APC Smart-UPS SMC1000IC UPS AC 220/230/240V 600Watt 1000VA USB output connectors.. |
|
600.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
APC Smart-UPS SMC1000IC 1000VA, 600W SMC1000IC |
|
601.83 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
601.83 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
APC Smart-UPS C, Line Interactive, 1000VA, Tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, Smar.. |
|
603.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
603.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 600 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
606.07 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 600 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
606.07 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Schneider Electric APC Smart-UPS C | SMC1000IC | 1000 VA | 600 WKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
619.91 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
619.91 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Smart-UPS C SMC100..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
628.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
APC Smart-UPS C 1000VA LCD 230V with SmartConnectPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
628.36 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
628.36 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
APC SMC1000IC nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 1000 VA.. |
|
651.43 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Schneider Electric APC Smart-UPS C | SMC1000IC | 1000 VA | 600 WDaugiau |
|
707.54 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 21:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304332947 |
| Gamintojo kodas | smc1000ic |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 1000 |
| Galingumas | 600w |
| Tipas | ups |
| Svoris | -kg |
| Matmenys | 219 x 171 x 439mm |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | darbinė temperatūra 0–40 °c; santykinė drėgmė 0–95%; veikimo aukštis 0–3000 m; triukšmo lygis 41 dba (1 m); Šilumos sklaida ~100 btu/val. |
| Išvesties jungtys | usb |
| Pakuotės turinys | usb laidas; programinės įrangos cd; dokumentacijos cd; diegimo vadovas |
| Jungties tipas | rj-11, rj-45 |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | + |
| Perjungimo laikas | 10ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Išvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 3val. |
| Aukštis | 21.9cm |
| Plotis | 17.1cm |
| Gylis | 43.9cm |
| Korpusas | tower |
| Rodyti daugiau | |





















































