APC SMC1000I-2UC 1000VA, 600 W kaina
APC SMC1000I-2UC 1000VA, 600 W kaina
APC Smart-UPS C, Line Interactive, 1000VA, Rackmount 2U, 230V, 4x IEC C13 outlet.. |
|
675.03 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
675.03 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
APC Smart-UPS C 1000VA LCD RM 2U 230V su SmartConnect |
|
681.16 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
681.16 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
APC SMC1000I-2UC nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive.. |
|
726.71 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Uninterruptible Power Supply SMC1000I-2UC C 1kVA/600W 2U SmartConne | SMC1000I-2..Daugiau |
|
747.20 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
UPS APC Smart-UPS C 1000 (SMC1000I-2UC) | SMC1000I-2UC | 731304332930Daugiau |
|
756.45 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
APC SMC1000I-2UC nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 1000.. |
|
768.68 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 600 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 819 € |
|
769.69 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 600 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 819 € |
|
769.69 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Schneider Electric APC Smart-UPS C, Rackmount 2U, 4x IEC C13 outlets, SmartConne.. |
|
770.00 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
APC Uninterruptible Power Supply SMC1000I-2UC C 1kVA/600W 2U SmartConneDaugiau |
|
777.92 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Schneider Electric APC Smart-UPS C, Rackmount 2U, 4x IEC C13 outlets, SmartConne.. |
|
788.29 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Schneider Electric APC Smart-UPS C, Rackmount 2U, 4x IEC C13 outlets, SmartConne.. |
|
788.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
788.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
APC Smart-UPS C 1000VA LCD RM 2U 230V with SmartConnect|SMC1000I-2UC |
|
792.10 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Schneider Electric APC Smart-UPS C, Rackmount 2U, 4x IEC C13 outlets, SmartConne.. |
|
795.94 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
APC Smart-UPS SMC1000I-2UC 1000VA, 600W, IEC, 2U SMC1000I-2UC |
|
801.21 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
801.21 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
APC Smart-UPS C UPS rack-mountable AC 230V 600Watt 1000VA USB serial output conn.. |
|
804.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Schneider Electric APC Smart-UPS CDaugiau |
|
807.22 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
807.22 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric Smart-Nepertraukiamo maitin.. |
|
827.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Uninterruptible Power Supply SMC1000I-2UC C 1kVA/600W 2U SmartConnePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
837.60 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
837.60 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
APC SmartConnect UPS SMC 1000VA Rack 2HE SMC1000I-2UC | 731304332930 |
|
841.86 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Schneider Electric APC Smart-UPS C, Rackmount 2U, 4x IEC C13 outlets, SmartConne.. |
|
841.86 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Smart-UPS C, Rackmo..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
842.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Schneider Electric APC Smart-UPS C, Rackmount 2U, 4x IEC C13 outlets, SmartConne.. |
|
880.13 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Nepertraukiamos energijos tiekimo šaltinis APC Smart-UPS C 1000VA Rackmount 2U 2.. |
|
994.93 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 07:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304332930 |
| Gamintojo kodas | smc1000i2uc |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 1000 |
| Galingumas | 600w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | -kg |
| Išvesties jungtys | rj-45, usb |
| Jungties tipas | rj-45 |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 3val. |
| Aukštis | 8.6cm |
| Plotis | 43.2cm |
| Gylis | 40.6cm |
| Korpusas | rack 2u |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |

















































