APC SMC1500IC 1500VA, 900 W kaina
APC SMC1500IC 1500VA, 900 W kaina
UPS įtampos stabilizatorius APC, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 859 € |
|
781.54 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
APC SMART-UPS C 1500VA LCD 230V SU SMARTCONNECT |
|
781.54 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
781.54 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
APC SMC1500ICKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 875.0 € |
|
800.88 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Smart-UPS C SMC150..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
837.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
APC SMC1500IC nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive&ld.. |
|
735.56 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
APC USV SMC1500IC SMARTUPS C 1500VA LCD 230V SmartConnect | SMC1500IC | 073130.. |
|
745.20 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
APC SMC1500IC nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 1500 VA.. |
|
773.67 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Uninterruptible Power Supply SMC1500IC SmartUPS C 15 00VA/900W Tower SmartConnec..Daugiau |
|
774.30 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 859 € |
|
781.54 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 859 € |
|
781.54 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
APC SMART-UPS C 1500VA LCD 230V SU SMARTCONNECT |
|
781.54 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
781.54 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
APC Uninterruptible Power Supply SMC1500IC SmartUPS C 15 00VA/900W Tower SmartCo..Daugiau |
|
781.64 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
APC SMART-UPS C 1500VA LCD 230V WITH SMARTCONNECT | SMC1500IC |
|
783.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
783.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Schneider Electric APC Smart-UPS C | SMC1500IC | 1500 VA | 900 W|SMC1500IC |
|
791.27 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
APC Smart-UPS C 1500VA LCD 230V with SmartConnectPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
795.83 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
795.83 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Schneider Electric APC Smart-UPS C | SMC1500IC | 1500 VA | 900 W |
|
795.94 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
APC Smart-UPS C 1500VA LCD UPS AC 230V 900Watt 1500VA USB output connectors 8 Bl.. |
|
799.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
APC SMC1500ICKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 875.0 € |
|
800.88 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
APC SMC1500IC uninterruptible power supply (UPS) |
|
802.30 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
802.30 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
APC SMART-UPS C 1500VA LCD 230V WITH SMARTCONNECT |
|
803.73 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
803.73 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
APC Smart-UPS SMC1500IC 1500VA, 900W, IEC SMC1500IC |
|
805.70 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
805.70 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
APC Smart-UPS SMC1500IC - 8x C13, USB, SmartConnect, 1500VA |
|
811.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
811.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
APC Smart-UPS bokštas SMC1500iC 1500VA 900W su „SmartConnect“Daugiau |
|
819.07 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis - APC Smart-UPS SMC1500IC 1500VA LCD |
|
829.99 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Smart-UPS C SMC150..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
837.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Schneider Electric APC Smart-UPS C | SMC1500IC | 1500 VA | 900 WKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
845.26 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
845.26 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
APC Smart-UPS C 1500VA LCD UPS AC 230V 900Watt 1500VA USB output connectors 8 Bl.. |
|
853.16 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
853.16 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS APC Smart-UPS C 1500VA LCD 230V with Smart.. |
|
875.01 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 13:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304332961 |
| Gamintojo kodas | smc1500ic |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 1500 |
| Galingumas | 900w |
| Tipas | ups |
| Svoris | 20.1kg |
| Pridedama programinė įranga | powerchute business edition |
| Kabelio ilgis | -m |
| Matmenys | 219 x 171 x 439mm |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | Įėjimo jungtis: iec-c14; išvesties maitinimo lizdai: 8 x iec-c13; darbinė temperatūra 0–40 °c; santykinė drėgmė 0–95 %; triukšmo lygis ~45 dba; Šilumos išskyrimas ~135 btu/h |
| Išvesties jungtys | rj-45, usb |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Jungties tipas | rj-45 |
| Aušinimas | + |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Išvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 3val. |
| Aukštis | 21.9cm |
| Plotis | 17.1cm |
| Gylis | 43.9cm |
| Korpusas | tower |
| Rodyti daugiau | |




















































