APC Smart-UPS SMT750IC 750VA, 500 W kaina
APC Smart-UPS SMT750IC 750VA, 500 W kaina
UPS įtampos stabilizatorius APC, 500 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
449.85 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Smart-UPS SMT750IC..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
510.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
APC SMT750IC Smart-USV 750 VA/ 500Watt LCD, 230 V, mit SmartConnect | SMT750IC |.. |
|
418.65 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
APC SMT750IC nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive&ldq.. |
|
436.09 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
APC SMT750IC Smart-USV 750 VA/ 500Watt LCD, 230 V, mit SmartConnect | SMT750IC |.. |
|
440.75 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 500 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
449.85 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 500 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
449.85 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
APC SMART-UPS 750VA LCD 230V WITH SMARTCONNECT |
|
449.85 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
449.85 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
APC Smart-UPS 750VA LCD 230V with SmartConnectPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
455.72 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
455.72 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
APC Smart-UPS SMT750IC - 6x C13, USB, SmartConnect, 750VA |
|
455.86 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
455.86 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
APC SMT750IC uninterruptible power supply (UPS) |
|
459.40 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
459.40 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
APC SMT750IC nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 750 VA 5.. |
|
472.32 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
APC SMART-UPS 750VA LCD 230V WITH SMARTCONNECT | SMT750IC |
|
477.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
477.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
APC SMT750IC UPS 500WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
478.51 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
478.51 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Schneider Electric APC Smart-UPS | SMT750IC | 750 VA | 500 W|SMT750IC |
|
482.51 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Schneider Electric APC Smart-UPS | SMT750IC | 750 VA | 500 W |
|
484.37 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Schneider Electric APC Smart-UPS | SMT750IC | 750 VA | 500 W |
|
487.11 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
487.11 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Schneider Electric APC Smart-UPS | SMT750IC | 750 VA | 500 WDaugiau |
|
489.07 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
APC Smart-UPS SMT750IC 750VA, 500W, IEC SMT750IC |
|
492.12 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
492.12 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Power supply uninterruptible UPS APC SMT750IC (TWR, 750VA)Daugiau |
|
504.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
504.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Smart-UPS SMT750IC..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
510.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
APC Smart-UPS bokštas SMT750iC 750VA 500W „SmartConnect“ prievadas „Smartslot“.. |
|
513.81 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS APC Smart-UPS 750VA LCD 230V Tower SmartSl.. |
|
527.23 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 17:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304340317 |
| Gamintojo kodas | smt750ic |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 15min. |
| Galingumas (VA) | 750 |
| Galingumas | 500w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 13.18kg |
| Pridedama programinė įranga | powerchute business edition |
| Kabelio ilgis | 183m |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | nominalus įėjimas: 230 v, įėjimo įtampos ribos: 176 - 294 v, įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz +/- 3 hz; typical recharge time: ~3 hours to 90% charge; ventiliatorius |
| Išvesties jungtys | smartslot, usb |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Jungties tipas | nr 5-15r |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | - |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Įvesties įtampa | 230v |
| Išvesties įtampa | 240v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 3val. |
| Aukštis | 16.1cm |
| Plotis | 13.8cm |
| Gylis | 36.3cm |
| Korpusas | tower |
| Rodyti daugiau | |























































