APC Back UPS Pro BR1200SI 1200VA kaina
APC Back UPS Pro BR1200SI 1200VA kaina
UPS įtampos stabilizatorius APC BR1200SI, 720 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
441.66 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
APC BACK UPS PRO BR 1200VA, SINEWAVE,8 OUTLETS, AVR, LCD INTERFACENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
475.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
UPS APC Back-UPS Pro BR 1200VA (BR1200SI) | 54130759 | 731304346890Daugiau |
|
420.30 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
APC Back UPS Pro BR 1200 VA, sinusová vlna, 8 zásuviek, AVR, LCD displej | 54130..Daugiau |
|
423.95 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
APC Back-UPS Pro BR1200SI 1200VA, 720W, IEC BR1200SI |
|
429.70 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
429.70 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
APC BACK UPS PRO BR 1200VA, SINEWAVE,8 OUTLETS, AVR, LCD INTERFACE |
|
439.62 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
439.62 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
APC Back-UPS Pro, 1200VA/720W, Tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, Sine Wave, AVR, .. |
|
441.26 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
UPS įtampos stabilizatorius APC BR1200SI, 720 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
441.66 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
441.66 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
UPS įtampos stabilizatorius APC BR1200SI, 720 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
441.66 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
APC BACK UPS PRO BR 1200VA, SINEWAVE,8 OUTLETS, AVR, LCD INTERFACE | BR1200SI |
|
444.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
444.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, sine wave,.. |
|
444.65 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, sine wave,.. |
|
448.16 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, sine wave,.. |
|
449.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, sine wave,..Daugiau |
|
449.95 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, sine wave,.. |
|
450.34 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, sine wave,.. |
|
450.34 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS ProDaugiau |
|
458.29 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
458.29 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, sine wave,.. |
|
463.32 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, sine wave,..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
463.32 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
463.32 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
APC Back-UPS Pro BR 1200VA Sinewave AVR |
|
463.37 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
463.37 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
UPS maitinimo šaltinis Schneider Electric BR1200SI 1200VA 720W line interactive |
|
468.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
BACK UPS PRO BR 1200VA, SINEWAVE,8 OUTLETS, AVR, LCD INTERFACEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
474.68 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
474.68 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
APC BACK UPS PRO BR 1200VA, SINEWAVE,8 OUTLETS, AVR, LCD INTERFACENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
475.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis - APC Back-UPS BR1200SI 1200VA 8 Išėjimai LCD.. |
|
522.99 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis - APC Back-UPS BR1200SI 1200VA 8 Išėjimai LCD..Daugiau |
|
528.42 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
APC BACK UPS PRO BR 1200VA, SINEWAVE,8 OUTLETS, AVR, LCD INTERFACE |
|
568.73 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 12:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304346890 |
| Gamintojo kodas | br1200si |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 1200 |
| Galingumas | 720w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 11.7kg |
| Pridedama programinė įranga | powerchute personal edition |
| Kabelio ilgis | -m |
| USB jungčių skaičius | 2vnt. |
| Kita informacija | nominalus įėjimas: 230 v, įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz; lcd ekranas; 8 iec c13 išėjimai |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Jungties tipas | usb-b |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | - |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 8 |
| Išvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 16val. |
| Aukštis | 26cm |
| Plotis | 10cm |
| Gylis | 36.8cm |
| Korpusas | tower |
| Rodyti daugiau | |


















































