APC Back UPS Pro BR1200SI 1200VA цена
APC Back UPS Pro BR1200SI 1200VA цена
UPS įtampos stabilizatorius APC BR1200SI, 720 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
469.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
APC BACK UPS PRO BR 1200VA, SINEWAVE,8 OUTLETS, AVR, LCD INTERFACENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
475.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
UPS APC Back-UPS Pro BR 1200VA (BR1200SI) | 54130759 | 731304346890больше |
|
420.30 €
|
B магазин enter24.eu |
APC Back UPS Pro BR 1200 VA, sinusová vlna, 8 zásuviek, AVR, LCD displej | 54130..больше |
|
423.95 €
|
B магазин b2cshop.eu |
APC Back-UPS Pro BR1200SI 1200VA, 720W, IEC BR1200SI |
|
429.70 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
429.70 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
APC BACK UPS PRO BR 1200VA, SINEWAVE,8 OUTLETS, AVR, LCD INTERFACE |
|
441.56 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
441.56 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
APC BACK UPS PRO BR 1200VA, SINEWAVE,8 OUTLETS, AVR, LCD INTERFACE | BR1200SI |
|
444.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
444.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
APC Back-UPS Pro BR 1200VA Sinewave AVR |
|
446.92 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
446.92 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, sine wave,.. |
|
448.16 €
|
B магазин complius.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, sine wave,.. |
|
449.00 €
|
B магазин vieni.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, sine wave,..больше |
|
449.95 €
|
B магазин baitukas.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, sine wave,.. |
|
450.34 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, sine wave,.. |
|
450.34 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro BR 1200VA, Pure Sine Wave, 8 Outlets, AVR, L.. |
|
454.63 €
|
B магазин smartech.ee |
Schneider Electric APC Back-UPS Proбольше |
|
458.29 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
458.29 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, sine wave,..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
463.32 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
463.32 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, sine wave,.. |
|
463.32 €
|
B магазин prevo.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, sine wave,.. |
|
468.90 €
|
B магазин multo.eu |
UPS maitinimo šaltinis Schneider Electric BR1200SI 1200VA 720W line interactive |
|
468.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BR1200SI, 720 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
469.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BR1200SI, 720 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
469.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
BACK UPS PRO BR 1200VA, SINEWAVE,8 OUTLETS, AVR, LCD INTERFACEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
474.68 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
474.68 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
APC BACK UPS PRO BR 1200VA, SINEWAVE,8 OUTLETS, AVR, LCD INTERFACENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
475.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis - APC Back-UPS BR1200SI 1200VA 8 Išėjimai LCD..больше |
|
522.84 €
|
B магазин marsietis.lt |
Nepertraukiamas Maitinimo Šaltinis - APC Back-UPS BR1200SI 1200VA 8 Išėjimai LCD.. |
|
522.99 €
|
B магазин proshop.lt |
APC BACK UPS PRO BR 1200VA, SINEWAVE,8 OUTLETS, AVR, LCD INTERFACEбольше |
|
568.73 €
|
B магазин electrobase.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 09:08
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 731304346890 |
| Gamintojo kodas | br1200si |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 1200 |
| Galingumas | 720w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 11.7kg |
| Pridedama programinė įranga | powerchute personal edition |
| Kabelio ilgis | -m |
| USB jungčių skaičius | 2vnt. |
| Kita informacija | nominalus įėjimas: 230 v, įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz; lcd ekranas; 8 iec c13 išėjimai |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Jungties tipas | usb-b |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | - |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 8 |
| Išvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 16val. |
| Aukštis | 26cm |
| Plotis | 10cm |
| Gylis | 36.8cm |
| Korpusas | tower |
| Показать больше | |


















































