APC BX2200MI 2200VA, 1200 W цена
APC BX2200MI 2200VA, 1200 W цена
UPS įtampos stabilizatorius APC BX2200MI, 1200 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 309.9 € |
|
272.19 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Back-UPS BX2200MI ..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
302.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
APC Back-UPS, 2200VA, Tower, 230V, 6x IEC C13 outlets, AVR |
|
254.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
254.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
APC BACK-UPS 2200VA, 230V, AVR, IEC SOCKETS |
|
254.82 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
254.82 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
APC BX2200MI nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive&ldq.. |
|
264.11 €
|
B магазин percte.eu |
BX2200MI Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, 6 IEC | BX2200MI | 731304410836больше |
|
269.20 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX2200MI | 2200 VA | 1200 W | BX2200MI | 73130.. |
|
271.55 €
|
B магазин multo.eu |
UPS įtampos stabilizatorius APC BX2200MI, 1200 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 309.9 € |
|
272.19 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BX2200MI, 1200 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 309.9 € |
|
272.19 €*
|
B магазин 1a.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX2200MI | 2200 VA | 1200 W|BX2200MI |
|
276.18 €
|
B магазин complius.lt |
APC Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, IEC Sockets (Black) | BX2200MI | 0731304410836 |
|
277.70 €
|
B магазин enter24.eu |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX2200MI | 2200 VA | 1200 W |
|
280.20 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
280.20 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
APC BACK-UPS 2200VA, 230V, AVR, IEC SOCKETSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
282.17 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
282.17 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
APC Back-UPS BX2200MI 2200VA, 1200W, IEC BX2200MI |
|
282.38 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
282.38 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX2200MI | 2200 VA | 1200 W |
|
283.83 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
283.83 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
APC BX2200MI uninterruptible power supply (UPS) |
|
284.50 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
284.50 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX2200MI | 2200 VA | 1200 WKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
285.54 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
285.54 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Back-UPS BX2200MI 2200 .. |
|
289.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX2200MI | 2200 VA | 1200 W BX2200MI | 7313044.. |
|
293.55 €
|
B магазин elektrika.lv |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Back-UPS BX2200MI ..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
302.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
APC BX2200MI nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 2,2 kVA .. |
|
331.57 €
|
B магазин senetic.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX2200MI | 2200 VA | 1200 Wбольше |
|
332.83 €
|
B магазин electrobase.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 05:23
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 731304410836 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 2200 |
| Galingumas | 1200w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 12.3kg |
| Kabelio ilgis | -m |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | rj-45 tinklo linijos apsauga; iec c13 išėjimo lizdai; led indikacija |
| Išvesties jungtys | usb |
| Jungties tipas | nema 5-15r |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | + |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 6 |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 6val. |
| Aukštis | 19cm |
| Plotis | 14cm |
| Gylis | 39cm |
| Korpusas | tower |
| Palaikomos technologijos | greenpower ups |
| Показать больше | |



















































