APC Back-UPS BK650EI 650VA цена
APC Back-UPS BK650EI 650VA цена
APC Back-UPS BK650EI - 650VA, 4x C13 output, USB |
|
183.06 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
183.06 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
APC Back-UPS BK650EI 650VA, 400W, IEC BK650EI |
|
183.07 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
183.07 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
APC Back-UPS 650EI/650VA OffLinePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
187.94 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
187.94 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
APC Back-UPS uninterruptible power supply (UPS) |
|
189.50 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
189.50 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
APC Back-UPS 650EI/650VA OffLine |
|
189.94 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
189.94 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
UPS įtampos stabilizatorius APC BK650EI, 400 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 218.9 € |
|
192.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BK650EI, 400 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 218.9 € |
|
192.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
APC BackUPS CS 650VA USB SER USV 230V | BK650EI |
|
198.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
198.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
APC Back-UPS CS 650 - UPS - 400 Watt - |
|
203.96 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
203.96 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
APC BACK-UPS 650, 230VLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
237.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 17:38
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 731304219781 |
| Gamintojo kodas | bk650ei |
| Architektūra | off-line |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 4min. |
| Galingumas (VA) | 650 |
| Galingumas | 400w |
| Tipas | ups |
| Svoris | 6.03kg |
| Operacinė sistema | windows xp |
| Pridedama programinė įranga | powerchute personal edition |
| Kabelio ilgis | 2m |
| Matmenys | 28.4 x 16.5 x 9.1mm |
| USB jungčių skaičius | -vnt. |
| Kita informacija | nominalus įėjimas: 230 v, įėjimo įtampos ribos: 180 - 260 v, įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz +/- 3 hz |
| Jungties tipas | rj-45, rs-232, usb |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | 4ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 6 |
| Įvesties įtampa | 165 - 265v |
| Išvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 6val. |
| Korpusas | tower |
| Показать больше | |














































