APC Back-UPS BX950MI-GR 950VA, 520 W цена
APC Back-UPS BX950MI-GR 950VA, 520 W цена
UPS įtampos stabilizatorius APC BX950MI-GR, 520 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149.9 € |
|
122.64 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Back-UPS BX950MI-G..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
140.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
APC Back-UPS, 950VA, Tower, 230V, 4x CEE 7/7 Schuko outlets, AVR |
|
120.23 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
120.23 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
APC BACK-UPS 950VA, 230V, AVR, SCHUKO SOCKETSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
120.24 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
120.24 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
UPS įtampos stabilizatorius APC BX950MI-GR, 520 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149.9 € |
|
122.64 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BX950MI-GR, 520 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149.9 € |
|
122.64 €*
|
B магазин 1a.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX950MI-GR | 950 VA | 520 W|BX950MI-GR |
|
125.05 €
|
B магазин complius.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX950MI-GR | 950 VA | 520 W |
|
126.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
126.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX950MI-GR | 950 VA | 520 WKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
129.30 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
129.30 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
APC BX950MI-GR uninterruptible power supply (UPS) |
|
129.80 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
129.80 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
APC BX950MI-GR nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0,95 k.. |
|
130.31 €
|
B магазин senetic.lt |
APC Back-UPS BX950MI-GR 950VA, 520W BX950MI-GR |
|
130.41 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
130.41 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX950MI-GR | 950 VA | 520 Wбольше |
|
130.51 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
130.51 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Back-UPS BX950MI-GR 950.. |
|
131.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
APC BX950MI-GR nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS) 0,95 kVAбольше |
|
135.51 €
|
B магазин baitera.lt |
APC BACK-UPS 950VA, 230V, AVR, SCHUKO SOCETS |
|
137.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
137.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Back-UPS BX950MI-G..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
140.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
APC BX950MI-GR rezerves nepārtrauktās barošanas bloks (UPS) 950VA, 230V, AVR, 4 .. |
|
143.82 €
|
B магазин goodstore.lv |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 08:15
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 731304410850 |
| Gamintojo kodas | bx950mi-gr |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | - |
| Galingumas | -w |
| Tipas | priedai |
| Svoris | 6.1kg |
| Kabelio ilgis | 1.2m |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | 4 x schuko lizdai (baterija + viršįtampių apsauga), rj-45 į/iš viršįtampių apsauga, ventiliatorius |
| Išvesties jungtys | usb 2.0 |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Jungties tipas | usb-b |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | + |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 4 |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 8val. |
| Aukštis | 16cm |
| Plotis | 12cm |
| Gylis | 35.5cm |
| Korpusas | tower |
| Показать больше | |



















































