APC BV800I 800VA, 450 W цена
APC BV800I 800VA, 450 W цена
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Easy UPS BV800I 8.. |
|
96.49 €
|
B магазин topocentras.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 450 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109.9 € |
|
96.49 €*
|
B магазин senukai.lt |
APC Easy UPS BV BV800I - UPS - 450 Wat |
|
87.64 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
87.64 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
APC Back-UPS BV 800VA AVRIEC 230V | BV800I |
|
87.65 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
87.65 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
APC EASY UPS BV 800VA, AVR,IEC OUTLET, 230V |
|
87.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
87.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Schneider Electric APC Easy UPS | BV800I | 800 VA | 450 WKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
89.33 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
89.33 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
APC Easy UPS BV800I 800VA, 450W, IEC BV800I |
|
91.35 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
91.35 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
APC BV800I uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.8 kVA 450 Wбольше |
|
93.17 €
|
B магазин baitukas.lt |
APC Easy UPS BV BV800I UPS AC 230V 450Watt 800VA output connectors 4 |
|
93.34 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
93.34 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Easy UPS BV800I 8.. |
|
96.49 €
|
B магазин topocentras.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 450 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109.9 € |
|
96.49 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 450 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109.9 € |
|
96.49 €*
|
B магазин 1a.lt |
Schneider Electric APC Easy UPS | BV800I | 800 VA | 450 W BV800I | 731304338345 |
|
96.92 €
|
B магазин elektrika.lv |
"Schneider Electric APC Easy UPS" | BV800I | 800 VA | 450 WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
96.92 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
96.92 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Easy BV800I 800 VA 450 W |
|
96.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS APC Back-UPS BV 800VA AVRIEC 230V |
|
97.89 €
|
B магазин primtech.lt |
"Schneider Electric APC Easy UPS" | BV800I | 800 VA | 450 WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
101.77 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
101.77 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
APC BV800I nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0,8 kVA 45.. |
|
109.88 €
|
B магазин senetic.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-15 23:19
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 731304338345 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 800 |
| Galingumas | 450w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 4.5kg |
| Išvesties jungtys | - |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | 10ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 8val. |
| Aukštis | 9cm |
| Plotis | 30.5cm |
| Gylis | 17cm |
| Korpusas | compact |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |















































