APC BVX700LI-GR Easy UPS 700VA, 230V цена
APC BVX700LI-GR Easy UPS 700VA, 230V цена
APC BVX700LI-GRKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109.39 € |
|
91.66 €*
|
B магазин pigu.lt |
APC EASY UPS 700VA, 230V, AVR, SCHUKO SOCKETSLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
104.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BVX700LI-GR, 360 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 111.9 € |
|
91.11 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BVX700LI-GR, 360 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 111.9 € |
|
91.11 €*
|
B магазин 1a.lt |
APC EASY UPS 700VA, 230V, AVR, SCHUKO SOCKETS |
|
91.11 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
91.11 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Schneider Electric APC Easy UPS | BVX700LI-GR | 700 VA | 360 W|BVX700LI-GR |
|
91.19 €
|
B магазин complius.lt |
APC BVX700LI-GRKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109.39 € |
|
91.66 €*
|
B магазин pigu.lt |
APC EASY UPS 700VA, 230V, AVR, SCHUKO SOCKETSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
91.86 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
91.86 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Schneider Electric APC Easy UPS | BVX700LI-GR | 700 VA | 360 W |
|
92.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
92.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
APC Easy UPS BVX700LI-GR, 700VA, 2x Schuko, AVR, surge protectionend_of_turnбольше |
|
93.29 €
|
B магазин smartech.ee |
Schneider Electric APC Easy UPS | BVX700LI-GR | 700 VA | 360 W |
|
93.39 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
93.39 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Schneider Electric APC Easy UPS | BVX700LI-GR | 700 VA | 360 WKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
94.28 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
94.28 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
BVX700LI-GR Easy UPS 700VA, 230V, AVR, 2 Shuko |
|
96.04 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
96.04 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Schneider Electric APC Easy UPS | BVX700LI-GR | 700 VA | 360 Wбольше |
|
96.15 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
96.15 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
APC Easy UPS BVX700LI-GR 700VA, 360W BVX700LI-GR |
|
96.34 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
96.34 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Easy BVX700LI-GR 700 VA.. |
|
96.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
APC BVX700LI-GR nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0,7 k.. |
|
103.62 €
|
B магазин senetic.lt |
APC EASY UPS 700VA, 230V, AVR, SCHUKO SOCKETSLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
104.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
APC Easy UPS BVX700LI-GR bokštinis interaktyvus maitinimo šaltinis 360 W 700 VA |
|
177.20 €
|
B магазин marsietis.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 14:51
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 731304404583 |
| Gamintojo kodas | bvx700li-gr |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | - |
| Galingumas | -w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 5.4kg |
| Kabelio ilgis | -m |
| USB jungčių skaičius | -vnt. |
| Kita informacija | nominalus įėjimas: 230 v, įėjimo įtampos ribos: 170 - 280 v, įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 2 |
| Įvesties įtampa | 170 - 280v |
| Išvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 8val. |
| Aukštis | 13.8cm |
| Plotis | 9.8cm |
| Gylis | 31cm |
| Korpusas | tower |
| Показать больше | |



















































