APC Back-UPS BV500I 500VA, 300W цена
APC Back-UPS BV500I 500VA, 300W цена
APC BV500I uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.5 kVA 300 W 1 A.. |
|
72.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
72.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
APC EASY UPS BV 500VA, AVR, IEC OUTLET, 230V | BV500I |
|
73.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
73.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
APC Easy UPS BV500I 500VA, 300W, IEC BV500I |
|
75.78 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
75.78 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
APC EASY UPS BV 500VA, AVR, IEC OUTLET, 230V |
|
79.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
79.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Easy UPS BV500I 5.. |
|
83.49 €
|
B магазин topocentras.lt |
APC BV500I nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0,5 kVA 30.. |
|
85.12 €
|
B магазин senetic.lt |
APC BV500I Line-Interactive Uninterruptible Power Supply (UPS) 0.5 kVA 300 W 1 A.. |
|
92.90 €
|
B магазин smartech.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 21:00
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 731304338260 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 500 |
| Galingumas | 300w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 3.9kg |
| Pridedama programinė įranga | powerchute personal edition |
| Kita informacija | vienfazis įėjimas (230 v). linijinis-interaktyvus ups staliniam naudojimui. |
| Išvesties jungtys | - |
| Pakuotės turinys | naudotojo vadovas |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | 10ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 8val. |
| Aukštis | 9cm |
| Plotis | 30.5cm |
| Gylis | 17.5cm |
| Korpusas | compact |
| Показать больше | |










































