APC BV800I-GR 800VA, 450 W цена
APC BV800I-GR 800VA, 450 W цена
UPS įtampos stabilizatorius APC BV800I-GR, 450 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.9 € |
|
95.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
APC BV800IGRKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 117.0 € |
|
95.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Easy UPS BV800I-GR..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
109.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
APC EASY UPS BV 800VA, AVR, SCHUKO OUTLET, 230V |
|
95.12 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
95.12 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
APC EASY UPS BV 800VA, AVR, SCHUKO OUTLET, 230V | BV800I-GR |
|
95.55 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
95.55 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
UPS įtampos stabilizatorius APC BV800I-GR, 450 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.9 € |
|
95.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
APC BV800IGRKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 117.0 € |
|
95.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BV800I-GR, 450 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.9 € |
|
95.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
APC BV800I-GR nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 800 VA .. |
|
97.33 €
|
B магазин senetic.lt |
APC Easy UPS BV800I-GR 800VA, 450W BV800I-GR |
|
98.18 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
98.18 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
Schneider Electric APC Easy UPS | BV800I-GR | 800 VA | 450 W|BV800I-GR |
|
98.26 €
|
B магазин complius.lt |
BV800I-GR BackUPS BV 80 0VA/450W/AVR/4xSchukoPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
98.29 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
98.29 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
APC Easy UPS 800 (BV800I-GR) – Patikimas maitinimo šaltinis jūsų įrenginiams |
|
99.43 €
|
B магазин doberman.lt |
APC Easy UPS BV BV800I-GR - UPS - 450 |
|
99.93 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
99.93 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Easy UPS BV800I-GR..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
109.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
APC nepārtrauktās barošanas avots BV800I-GR BackUPS BV 800VA/450W/AVR/4xSchuko |
|
109.06 €
|
B магазин goodstore.lv |
APC BV800I-GR uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 0.8 kVA 450 W .. |
|
114.03 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
114.03 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Schneider Electric APC Easy UPS | BV800I-GR | 800 VA | 450 Wбольше |
|
116.29 €
|
B магазин electrobase.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 19:36
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 731304338369 |
| Gamintojo kodas | bv800i-gr |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 800 |
| Galingumas | 450w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 5.3kg |
| Kabelio ilgis | 1.5m |
| USB jungčių skaičius | -vnt. |
| Kita informacija | nominalus įėjimas: 230 v, įėjimo įtampos ribos: 180 - 260 v, įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz +/- 3 hz |
| Išvesties jungtys | - |
| Jungties tipas | 3-jų gyslų kabelis (h + n + g) |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | - |
| Perjungimo laikas | 10ms |
| Standartinių lizdų skaičius | - |
| Įvesties įtampa | 230v |
| Išvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 8val. |
| Aukštis | 9.2cm |
| Plotis | 30.5cm |
| Gylis | 16cm |
| Korpusas | compact |
| Показать больше | |




















































