APC Easy UPS BVX 900VA, 230V цена
APC Easy UPS BVX 900VA, 230V цена
APC BVX900LIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 133.0 € |
|
107.29 €*
|
B магазин pigu.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC Easy BVX900LI, 480 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 126.9 € |
|
107.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Easy UPS BVX900LI ..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
122.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
APC EASY UPS 900VA, 230V, AVR, IEC SOCKETS |
|
105.80 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
105.80 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
APC BVX900LIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 133.0 € |
|
107.29 €*
|
B магазин pigu.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC Easy BVX900LI, 480 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 126.9 € |
|
107.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC Easy BVX900LI, 480 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 126.9 € |
|
107.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Schneider Electric APC Easy UPS | BVX900LI | 900 VA | 480 WKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
110.11 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
110.11 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
APC Easy UPS nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0,9 kVA .. |
|
110.76 €
|
B магазин senetic.lt |
APC Easy UPS BVX900LI 900VA, 480W, IEC BVX900LI |
|
111.05 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
111.05 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
APC EASY UPS 900VA, 230V, AVR, IEC SOCKETSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
112.12 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
112.12 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
APC Easy UPS BVX Series BVX900LI UPS AC 220-240V 480Watt 900VA 9Ah output connec.. |
|
115.69 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
115.69 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
BVX900LI Easy UPS 900VA, 230V, AVR, 4 IEC |
|
118.52 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
118.52 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
APC BVX900LI Easy UPS 900VA, 230V, AVR, 4 IEC nepārtrauktās barošanas bloks (UPS.. |
|
120.58 €
|
B магазин goodstore.lv |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Easy UPS BVX900LI ..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
122.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 05:58
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 731304404491 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | - |
| Galingumas | 480w |
| Tipas | kita |
| Svoris | 6kg |
| Kita informacija | nominalus įėjimas: 230 v, įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz +/- 3 hz |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | - |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Išvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 8val. |
| Aukštis | 16cm |
| Plotis | 12cm |
| Gylis | 35.5cm |
| Korpusas | tower |
| Показать больше | |



















































