APC Easy UPS BVX 900VA, 230V kaina
APC Easy UPS BVX 900VA, 230V kaina
UPS įtampos stabilizatorius APC Easy BVX900LI, 480 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 124.9 € |
|
105.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
APC BVX900LIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 133.0 € |
|
106.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Easy UPS BVX900LI .. |
|
120.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
APC EASY UPS 900VA, 230V, AVR, IEC SOCKETS |
|
105.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
105.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
UPS įtampos stabilizatorius APC Easy BVX900LI, 480 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 124.9 € |
|
105.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC Easy BVX900LI, 480 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 124.9 € |
|
105.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Schneider Electric APC Easy UPS | BVX900LI | 900 VA | 480 W |
|
106.40 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
106.40 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Schneider Electric APC Easy UPS | BVX900LI | 900 VA | 480 W |
|
106.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
106.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
APC BVX900LIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 133.0 € |
|
106.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Schneider Electric APC Easy UPS | BVX900LI | 900 VA | 480 WKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
107.75 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
107.75 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Easy BVX900LI 900 VA 48.. |
|
107.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Schneider Electric APC Easy UPS | BVX900LI | 900 VA | 480 W |
|
110.25 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
110.25 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
APC Easy UPS BVX900LI 900VA, 480W, IEC BVX900LI |
|
110.32 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
110.32 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
APC EASY UPS 900VA, 230V, AVR, IEC SOCKETSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
112.12 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
112.12 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Schneider Electric APC Easy UPS | BVX900LI | 900 VA | 480 WDaugiau |
|
113.64 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
BVX900LI Easy UPS 900VA, 230V, AVR, 4 IEC |
|
114.30 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
114.30 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Easy UPS BVX900LI .. |
|
120.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Schneider Electric APC Easy UPS | BVX900LI | 900 VA | 480 WDaugiau |
|
131.14 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
APC Easy UPS nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0,9 kVA .. |
|
131.74 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
131.74 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Nepertraukiamo Maitinimo šaltinio Sistema Interaktyvi UPS APC BVX900LI 480 W |
|
156.69 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304404491 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | - |
| Galingumas | 480w |
| Tipas | kita |
| Svoris | 6kg |
| Kita informacija | nominalus įėjimas: 230 v, įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz +/- 3 hz |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | - |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Išvesties įtampa | 230v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 8val. |
| Aukštis | 16cm |
| Plotis | 12cm |
| Gylis | 35.5cm |
| Korpusas | tower |
| Rodyti daugiau | |


















































