APC Easy UPS BVX1200LI-GR 1200VA, 650 W kaina
APC Easy UPS BVX1200LI-GR 1200VA, 650 W kaina
APC Easy UPSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 161.0 € |
|
128.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BVX1200LI-GR, 650 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149.9 € |
|
131.18 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Easy UPS BVX1200LI..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
141.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
APC EASY UPS 1200VA, 230V, AVR, SCHUKO SOCETS |
|
128.49 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
128.49 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
UPS įtampos stabilizatorius APC BVX1200LI-GR, 650 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149.9 € |
|
128.49 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
APC Easy UPSKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 161.0 € |
|
128.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Schneider Electric APC Easy UPS | BVX1200LI-GR | 1200 VA | 650 W|BVX1200LI-GR |
|
128.96 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Schneider Electric APC Easy UPS | BVX1200LI-GR | 1200 VA | 650 W |
|
130.44 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
130.44 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Schneider Electric APC Easy UPS | BVX1200LI-GR | 1200 VA | 650 W |
|
130.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
130.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Schneider Electric APC Easy UPS | BVX1200LI-GR | 1200 VA | 650 W |
|
130.85 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BVX1200LI-GR, 650 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149.9 € |
|
131.18 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
APC Easy UPS nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 1,2 kVA .. |
|
132.63 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Schneider Electric APC Easy UPS | BVX1200LI-GR | 1200 VA | 650 WKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
133.34 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
133.34 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
APC Easy UPS BVX1200LI-GR 1200VA, 650W BVX1200LI-GR |
|
134.33 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
134.33 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Schneider Electric APC Easy UPS | BVX1200LI-GR | 1200 VA | 650 WDaugiau |
|
134.48 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
134.48 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
BVX1200LI-GR Easy UPS 1200VA,230V, AVR,4 Shuko |
|
135.21 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
135.21 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
APC EASY UPS 1200VA, 230V, AVR, SCHUKO SOCKETSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
138.50 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
138.50 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Schneider Electric APC Easy UPS uninterruptible power supply (UPS) Line-Interact.. |
|
139.14 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Easy UPS BVX1200LI..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
141.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
APC Easy UPS uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1.2 kVA 650 W 4.. |
|
141.85 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Schneider Electric APC Easy UPS | BVX1200LI-GR | 1200 VA | 650 WDaugiau |
|
159.29 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
APC Easy-UPS BVX1200LI-GR NMŠ 1200 VA, 650 W, interaktyvus linijinis ryšys, 4x C.. |
|
180.30 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 09:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304404606 |
| Gamintojo kodas | bvx1200li-gr |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 1200 |
| Galingumas | 650w |
| Tipas | ups |
| Svoris | 7.5kg |
| Kabelio ilgis | 1.2m |
| USB jungčių skaičius | -vnt. |
| Jungties tipas | 3-jų gyslų kabelis (h + n + g) |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 4 |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 8val. |
| Aukštis | 19cm |
| Plotis | 14cm |
| Gylis | 39cm |
| Korpusas | tower |
| Rodyti daugiau | |

















































