APC Easy UPS SMV 3000VA, 2100 W kaina
APC Easy UPS SMV 3000VA, 2100 W kaina
APC Easy UPS SMV „Line-Interactive“ 3000 VA 2100 W 6 AC išvestis(ys / čių) |
|
1358.05 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1358.05 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
APC EASY UPS SMV 3000VA 230VNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau |
|
1410.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
APC Easy UPS SMV „Line-Interactive“ 3000 VA 2100 W 6 AC išvestis(ys / čių) |
|
1358.05 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1358.05 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
APC EASY UPS SMV 3000VA 230V | SMV3000CAI |
|
1358.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1358.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
APC EASY UPS SMV 3000VA 230V |
|
1363.02 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1363.02 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
APC Easy UPS SMV3000CAI 3000VA, 2100W, IEC SMV3000CAI |
|
1368.29 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
1368.29 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
APC EASY UPS SMV 3000VA 230VNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau |
|
1410.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Nepertraukiamo Maitinimo šaltinio Sistema Interaktyvi UPS APC SMV3000CAI |
|
1621.21 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
APC Easy UPS SMV nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 3 kV.. |
|
1651.59 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 13:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 7313043465556 |
| Architektūra | line-interactive |
| Galingumas (VA) | 3000 |
| Galingumas | 3000w |
| Tipas | ups |
| Svoris | 25.2kg |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | 12ms |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 6val. |
| Aukštis | 24cm |
| Plotis | 18cm |
| Gylis | 45.5cm |
| Korpusas | tower |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |


































