APC Easy UPS SMV 3000VA, 2100 W цена
APC Easy UPS SMV 3000VA, 2100 W цена
APC Easy UPS SMV „Line-Interactive“ 3000 VA 2100 W 6 AC išvestis(ys / čių) |
|
1358.05 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1358.05 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
APC EASY UPS SMV 3000VA 230VNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1410.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
APC Easy UPS SMV „Line-Interactive“ 3000 VA 2100 W 6 AC išvestis(ys / čių) |
|
1358.05 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1358.05 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
APC EASY UPS SMV 3000VA 230V | SMV3000CAI |
|
1358.15 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1358.15 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
APC EASY UPS SMV 3000VA 230V |
|
1363.02 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1363.02 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
APC Easy UPS SMV3000CAI 3000VA, 2100W, IEC SMV3000CAI |
|
1368.29 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
1368.29 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
APC EASY UPS SMV 3000VA 230VNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1410.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
APC Easy UPS SMV nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 3 kV.. |
|
1648.21 €
|
B магазин senetic.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 11:19
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 7313043465556 |
| Architektūra | line-interactive |
| Galingumas (VA) | 3000 |
| Galingumas | 3000w |
| Tipas | ups |
| Svoris | 25.2kg |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | 12ms |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 6val. |
| Aukštis | 24cm |
| Plotis | 18cm |
| Gylis | 45.5cm |
| Korpusas | tower |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |


































