Robotas vejapjovė Anthbot Genie 3000 kaina
Robotas vejapjovė Anthbot Genie 3000 kaina
Anthbot Genie 3000 Mähroboter (105010041) |
|
1605.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1605.41 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 00:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ANTHBOT |
| Kategorija | Vejos robotai |
| Prekės kodas | 5907085526898 |
| Tipas | vejos robotas be perimetro kabelio |
| Akumuliatoriaus talpa | 10ah |
| Pjovimo plotis | 20cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 70mm |
| Pjovimo padėtys | 5 |
| Korpusas | plastikas |
| Svoris | 13kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 3600m² |
| Savybės | apsauga nuo vagystės, mulčiavimas, lietaus jutiklis, kliūčių jutiklis, valdymas programėle, wi-fi, bluetooth, laikmatis, automatinis įkrovimas, išmanioji sistema |
| Rodyti daugiau | |


































