Robotas vejapjovė Anthbot Genie 3000 цена
Robotas vejapjovė Anthbot Genie 3000 цена
Anthbot Genie 3000 Mähroboter (105010041) |
|
1605.41 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1605.41 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 17:21
! Сообщить об ошибке| Марка | ANTHBOT |
| Категория | Газонные роботы |
| Продукт код | 5907085526898 |
| Tipas | vejos robotas be perimetro kabelio |
| Akumuliatoriaus talpa | 10ah |
| Pjovimo plotis | 20cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 70mm |
| Pjovimo padėtys | 5 |
| Korpusas | plastikas |
| Svoris | 13kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 3600m² |
| Savybės | apsauga nuo vagystės, mulčiavimas, lietaus jutiklis, kliūčių jutiklis, valdymas programėle, wi-fi, bluetooth, laikmatis, automatinis įkrovimas, išmanioji sistema |
| Показать больше | |


































