Anker Soundcore Q20i kaina
Anker Soundcore Q20i kaina
Ausinės Anker Soundcore Q20i, gaubiančios ausis, belaidės, juodosKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 49.99 € |
|
34.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Soundcore Q20i, juodos - Belaidės ausinės |
|
49.99 €
4-6 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 4-6 d.d. |
49.99 €
4-6 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 4-6 d.d. |
Anker Soundcore Q20i White A3004G21Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 82.0 € |
|
58.93 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Belaidės ausinės Soundcore Q20i, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 41.99 € Daugiau |
|
34.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
34.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Belaidės ausinės Soundcore Q20i, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 41.99 € Daugiau |
|
34.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
34.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Ausinės Anker Soundcore Q20i BluePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
34.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
34.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Anker Soundcore Q20i Wireless Bluetooth Over-ear Headphones woth Microphone - Bl.. |
|
34.99 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Ausinės Anker Soundcore Q20i, gaubiančios ausis, belaidės, juodosKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 49.99 € |
|
34.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Soundcore Q20i Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
35.88 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Ausinės ANKER Soundcore Q20i WhiteIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
36.74 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
36.74 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Ausinės Anker Soundcore Q20i ausinės, BaltosDaugiau |
|
40.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
40.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Headphones Soundcore Q20i |
|
48.38 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
48.38 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Anker Soundcore | Headphones | Q20i | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Black .. |
|
49.01 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Anker Soundcore | Headphones | Q20i | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Black ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
49.49 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
49.49 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Anker Soundcore | Headphones | Q20i | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Black .. |
|
49.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
49.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Soundcore Q20i, juodos - Belaidės ausinės |
|
49.99 €
4-6 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 4-6 d.d. |
49.99 €
4-6 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 4-6 d.d. |
Anker Soundcore | Headphones | Q20i | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Black .. |
|
53.36 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
53.36 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Anker Soundcore | Headphones | Q20i | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Black .. |
|
53.46 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Anker Soundcore | Headphones | Q20i | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Black .. |
|
53.66 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Anker Soundcore Q20i, Black A3004G11 |
|
53.92 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
53.92 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Anker Soundcore | Headphones | Q20i | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Black .. |
|
54.46 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Anker Soundcore | Headphones | Q20i | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Black .. |
|
54.63 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Anker Soundcore | Headphones | Q20i | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Wirele.. |
|
55.81 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Anker Soundcore | Headphones | Q20i | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Black .. |
|
56.83 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
56.83 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Anker Soundcore | Headphones | Q20i | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Black .. |
|
57.38 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Anker Soundcore Q20i White A3004G21Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 82.0 € |
|
58.93 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
HEADSET WRL Q20I/BLACK A3004G11 SOUNDCORE |
|
61.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
61.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 16:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SOUNDCORE |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 1946441270086 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | Įkrovimo laikas: iki 3 val.; muzikos klausymo trukmė: iki 60 val.; greitas įkrovimas: 5 min. → iki 4 val.; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda; lankelis: reguliuojamas; gera garso izoliacija |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Maksimalus veikimo laikas | 60val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 260g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | laidas audio 1.2 m, usb-c charge cable, vartotojo vadovas |
| Rodyti daugiau | |


























































