Anker Soundcore Q20i цена
Anker Soundcore Q20i цена
Ausinės Anker Soundcore Q20i, gaubiančios ausis, belaidės, juodosKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 49.99 € |
|
34.99 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Belaidės ausinės Soundcore Q20i, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 41.99 € больше |
|
34.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
34.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Soundcore Q20i aktyvaus hibridinio triukšmo slopinimo ausinės iš A.. |
После возврата
|
32.00 €
|
B магазин vlc.lv |
Ausinės Anker Soundcore Q20i, gaubiančios ausis, belaidės, juodosKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 49.99 € |
|
34.99 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Belaidės ausinės Soundcore Q20i, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 41.99 € больше |
|
34.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
34.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Belaidės ausinės Soundcore Q20i, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 41.99 € больше |
|
34.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
34.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Ausinės Anker Soundcore Q20i BluePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
34.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
34.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Ausinės Anker Soundcore Q20i BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
36.74 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
36.74 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Ausinės Anker Soundcore Q20i ausinės, Baltosбольше |
|
40.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
40.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Soundcore Q20i Beige ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
45.16 €
|
B магазин rde.lt |
Headphones Soundcore Q20i |
|
48.38 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
48.38 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Anker Soundcore Q20i, Black A3004G11 |
|
51.53 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
51.53 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Anker Soundcore | Headphones | Q20i | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Black .. |
|
54.46 €
|
B магазин fortakas.lt |
Anker Soundcore | Headphones | Q20i | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Wirele.. |
|
55.81 €
|
B магазин etop.lt |
HEADSET WRL Q20I/BLACK A3004G11 SOUNDCORE |
|
61.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
61.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-22 23:35
! Сообщить об ошибке| Марка | SOUNDCORE |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 1946441270086 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | Įkrovimo laikas: iki 3 val.; muzikos klausymo trukmė: iki 60 val.; greitas įkrovimas: 5 min. → iki 4 val.; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda; lankelis: reguliuojamas; gera garso izoliacija |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Maksimalus veikimo laikas | 60val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 260g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | laidas audio 1.2 m, usb-c charge cable, vartotojo vadovas |
| Показать больше | |





























































