Anker Soundcore Life Q30 kaina
Anker Soundcore Life Q30 kaina
Anker Soundcore Life Q30 BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 88.0 € Daugiau |
|
63.25 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Soundcore Q30, juodos - Belaidės ausinėsDaugiau |
|
79.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
79.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Belaidės ausinės Soundcore Life Q30, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 63.9 € |
|
54.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
54.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Soundcore Life Q30 Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
57.39 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Belaidės ausinės Soundcore Life Q30, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 63.9 € |
|
61.46 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
61.46 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Belaidės ausinės Anker SoundCore Life Q30, Juodos spalvosDaugiau |
|
61.46 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
61.46 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Anker Soundcore Life Q30 BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 88.0 € Daugiau |
|
63.25 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Ausinės ANKER Soundcore Life Q30 BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
63.25 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
63.25 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Ausinės ANKER Soundcore Life Q30 BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
65.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
65.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Anker Soundcore Life Q30 Wireless Bluetooth Over-ear Headphones with Microphone ..Daugiau |
|
65.19 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
SoundCore Life Q30 black v2Daugiau |
|
76.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
76.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Anker Soundcore | Headphones | Life Q30 | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Bl..Daugiau |
|
78.43 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Anker Soundcore | Headphones | Life Q30 | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Wh..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. Daugiau |
|
79.19 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
79.19 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Anker Soundcore | Headphones | Life Q30 | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Bl..Daugiau |
|
79.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
79.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Soundcore Q30, juodos - Belaidės ausinėsDaugiau |
|
79.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
79.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Anker Soundcore | Ausinės | Life Q30 | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Noise..Daugiau |
|
82.80 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
82.80 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Anker Soundcore | Headphones | Life Q30 | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Wh..Daugiau |
|
83.21 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
83.21 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Anker Soundcore | Headphones | Life Q30 | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Wh..Daugiau |
|
83.32 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Anker Soundcore | Headphones | Life Q30 | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Wh..Daugiau |
|
83.52 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Anker Soundcore Life Q30 (Upgraded) Białe A3028323Daugiau |
|
83.52 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
83.52 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Anker Soundcore | Headphones | Life Q30 | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Wh..Daugiau |
|
85.87 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Anker Soundcore Life Q30 Over-ear Headphones, Wireless, Black | Anker SoundcoreDaugiau |
|
85.87 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Anker Soundcore | Headphones | Life Q30 | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Bl..Daugiau |
|
88.95 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Anker Soundcore | Headphones | Life Q30 | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Bl..Daugiau |
|
89.77 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Anker Soundcore | Headphones | Life Q30 | Bluetooth | Over-ear | Microphone | No..Daugiau |
|
90.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
90.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Anker Soundcore Life Q30 Over-ear Headphones, Wireless, Black | Anker SoundcoreDaugiau |
|
91.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
91.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Soundcore by Anker Life Q30 Hibridinis aktyvus triukšmą slopinantis ausinės Bela.. |
|
99.23 €
|
Į parduotuvę smartgo.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 12:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ANKER |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 194644062132 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 40000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | hi-res garso atkūrimas su 40 mm tvarkyklėmis; aktyvus triukšmo slopinimas (transporto, lauko ir vidaus režimai); iki 40 val. su anc ir iki 60 val. standartiniu režimu; greitas įkrovimas: 5 min. = ~4 val. klausymo; multipoint prijungimas; reguliuojamas lan |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 60val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 40000hz |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | laidas, laidas audio 1.2 m, Įkrovėjas |
| Rodyti daugiau | |























































