Anker Soundcore Space One kaina
Anker Soundcore Space One kaina
Ausinės Anker Soundcore Space One, gaubiančios ausis, belaidės, juodosKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 99.99 € Daugiau |
|
64.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
space one blackTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
99.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Soundcore Space One, juodos - Belaidės ausinėsDaugiau |
|
99.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
99.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Ausinės Soundcore Space One BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
64.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
64.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Ausinės Anker Soundcore Space One, gaubiančios ausis, belaidės, juodosKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 99.99 € Daugiau |
|
64.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Belaidės ausinės Soundcore Space One, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 74.9 € Daugiau |
|
64.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
64.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Belaidės ausinės Soundcore Space One, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 74.9 € Daugiau |
|
64.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
64.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Anker Soundcore Space One Wireless Bluetooth Over-ear Headphones with Microphone..Daugiau |
|
64.99 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Ausinės Anker Soundcore Space One, JuodosDaugiau |
|
64.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
64.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Ausinės Soundcore Space One Latte CreamIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
67.20 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
67.20 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Soundcore Space One Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 7.16 eur/mėn Daugiau |
|
71.59 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Headphones Soundcore Space One blackDaugiau |
|
74.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
74.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
soundcore Space One Headset, Wired AND Wireless Headband, Calls/Music, Bluetoo..Daugiau |
|
82.85 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Anker Soundcore Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Lat..Daugiau |
|
97.10 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Anker Soundcore Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Lat..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. Daugiau |
|
98.06 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
98.06 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Anker Soundcore Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Lat..Daugiau |
|
98.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
98.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
space one blackTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
99.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Soundcore Space One, juodos - Belaidės ausinėsDaugiau |
|
99.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
99.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Anker Soundcore Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Lat..Daugiau |
|
102.16 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
102.16 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Anker Soundcore | Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | J.. |
|
102.30 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
102.30 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Anker Soundcore | Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | J.. |
|
102.73 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Anker Soundcore Space One, Black A3035G11 |
|
103.25 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
103.25 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Anker Soundcore | Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | J.. |
|
103.25 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Anker Soundcore | Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | J..Daugiau |
|
104.43 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Anker Soundcore | Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | J..Daugiau |
|
107.36 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Anker Soundcore Space One Over-ear Headphones, Black | Anker Soundcore |
|
107.36 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Anker Soundcore | Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | J.. |
|
109.70 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Anker Soundcore Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Lat..Daugiau |
|
112.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
112.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
HEADSET SPACE ONE/BLACK A3035G11 SOUNDCOREDaugiau |
|
114.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
114.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Anker Soundcore | Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | J..Daugiau |
|
122.86 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 06:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ANKER |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 0194644138646 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | aptakus dizainas, gera garso izoliacija, Įjungimo/išjungimo mygtukas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Maksimalus veikimo laikas | 55val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 260g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Rodyti daugiau | |
































































