Anker Soundcore Space One цена
Anker Soundcore Space One цена
Ausinės Anker Soundcore Space One, gaubiančios ausis, belaidės, juodosKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 99.99 € больше |
|
64.99 €*
|
B магазин topocentras.lt |
space one blackTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
99.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Ausinės Soundcore Space One BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
64.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
64.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Belaidės ausinės Soundcore Space One, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 82.9 € больше |
|
64.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Belaidės ausinės Soundcore Space One, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 82.9 € больше |
|
64.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Ausinės Anker Soundcore Space One, gaubiančios ausis, belaidės, juodosKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 99.99 € больше |
|
64.99 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Anker Soundcore Space One Wireless Bluetooth Over-ear Headphones with Microphone..больше |
|
64.99 €
|
B магазин skytech.lt |
Ausinės Anker Soundcore Space One, Juodosбольше |
|
64.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
64.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Ausinės Soundcore Space One BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
67.20 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
67.20 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Soundcore Space One Beige ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 7.16 eur/mėn больше |
|
71.59 €
|
B магазин rde.lt |
Headphones Soundcore Space One blackбольше |
|
74.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
74.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
soundcore Space One Headset, Wired AND Wireless Headband, Calls/Music, Bluetoo..больше |
|
82.85 €
|
B магазин smartech.ee |
Anker Soundcore Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Lat..больше |
|
97.10 €
|
B магазин complius.lt |
Anker Soundcore Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Lat..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. больше |
|
98.06 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
98.06 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Anker Soundcore Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Lat..больше |
|
98.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
98.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
space one blackTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
99.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Soundcore Space One, juodos - Belaidės ausinėsбольше |
|
99.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
99.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Anker Soundcore Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Lat..больше |
|
102.16 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
102.16 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Anker Soundcore | Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | J.. |
|
102.30 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
102.30 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Anker Soundcore | Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | J..больше |
|
102.73 €
|
B магазин vieni.lt |
Anker Soundcore Space One, Black A3035G11 |
|
103.25 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
103.25 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Anker Soundcore | Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | J.. |
|
103.25 €
|
B магазин enrike.lt |
Anker Soundcore | Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | J..больше |
|
104.43 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Anker Soundcore Space One Over-ear Headphones, Black | Anker Soundcore |
|
107.36 €
|
B магазин smartonly.eu |
Anker Soundcore | Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | J..больше |
|
107.36 €
|
B магазин prevo.lt |
Anker Soundcore | Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | J..больше |
|
109.70 €
|
B магазин baitukas.lt |
Anker Soundcore Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Lat..больше |
|
112.60 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
112.60 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Anker Soundcore Space One Over-ear Headphones, White | Anker Soundcoreбольше |
|
114.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
114.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Anker Soundcore | Headphones | Space One | Bluetooth | Over-ear | Microphone | J..больше |
|
122.86 €
|
B магазин electrobase.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 12:48
! Сообщить об ошибке| Марка | ANKER |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 0194644138646 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | aptakus dizainas, gera garso izoliacija, Įjungimo/išjungimo mygtukas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Maksimalus veikimo laikas | 55val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 260g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |
































































