Viryklė AEG CIB56491BW kaina
Viryklė AEG CIB56491BW kaina
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite AEG 6000 serija SteamBake CIB56491BWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 819 € |
|
619.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
AEG 6000 Series SteamBake, 58 L, plotis 50 cm, balta - Indukcinė viryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
619.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
AEG CIB56491BW viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 92.32 eur/mėn |
|
553.90 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
553.90 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Indukcinė viryklė AEG CIB56491BWPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
553.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
553.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Viryklė AEG CIB56491BW |
|
553.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
553.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Viryklė AEG CIB56491BW |
|
596.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
596.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Indukcinė viryklė AEG CIB56491BWIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
619.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
619.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite AEG 6000 serija SteamBake CIB56491BWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 819 € |
|
619.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite AEG 6000 serija SteamBake CIB56491BWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 819 € |
|
619.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
AEG 6000 Series SteamBake, 58 L, plotis 50 cm, balta - Indukcinė viryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
619.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
AEG CIB56491BW |
|
747.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
747.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
AEG 6000 Series SteamBake 58 L platums 50 cm balta - Elektriska plits ar indu.. |
|
798.10 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 08:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394045252 |
| Gamintojo kodas | cib56491bw |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.84 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | indukcinės |
| Galia | -w |
| Aukštis | 85.8cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 58l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | grilis |
| Kepimo skardos | -vnt. |
| Kepimo grotelės | -vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | - |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |





































