Poco X5 Pro 256GB цена
Poco X5 Pro 256GB цена
На данный момент не является товар продавцы.
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
-
Поделиться Facebook
-
Копировать ссылку
Ссылка скопирована
Ранее сохранившийся предложения (49)
MOBILE PHONE POCO X5 PRO 5G/ 8/ 256GB BLUE MZB0CRMEU POCO Mobilusis telefonas |
|
393.13 €
|
распроданоmdata.lt |
Išmanusis telefonas POCO MOBILE PHONE X5 PRO 5G/8/256GB BLUE MZB0CRMEU POCO |
|
399.99 €
|
распроданоelkor.lt |
|
Technoaura.lt
|
MOBILE PHONE POCO X5 PRO 5G/8/256GB BLACK MZB0CRPEU POCO |
|
406.99 €
|
распроданоtechnoaura.lt |
MOBILE PHONE POCO X5 PRO 5G/8/256GB BLUE MZB0CRMEU POCO MZB0CRMEU | 6941812704530 |
|
418.60 €
|
распроданоelektrika.lv |
POCO X5 Pro 5G 16,9 cm (6.67") Dviguba SIM jungtis Android 13 C tipo USB 8 .. |
|
419.00 €
|
распроданоfrog.lt |
Išmanusis Telefonas Poco X5 Pro 5G 6,7" 256 GB 8 GB RAM Octa Core Snapdragon 778.. |
|
444.49 €
|
распроданоcheapler.com |
Poco Smartphone Poco X5 Pro 5G 6,7" 256 GB 8 GB RAM Octa Core Snapdragon 77.. |
|
486.20 €
|
распроданоvlc.lv |
История цена изменений - Poco X5 Pro 256GB

Зачем платить больше?
- Об падение цен узнайте в первую очередь.
- Получите предложения акций
- Получите скидку коды
Получите сообщение снижение цены!
Войдите и мы будем в первую очередь сообщить об изменениях цен! 💚
Войти с Facebook Войти с GoogleНет Gmail или Facebook? Регистрация с е. почта
Существует высокая вероятность того, что цена упадет на 10% в течение следующих 3-х недель!
Отзывы, комментарии, мнения - Poco X5 Pro 256GB
Информация
| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6941812704561 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP53 |
| Korpuso medžiaga | Stiklas |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 5000 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | LiPo |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Jutikliai | Artumo jutiklis |
| Serija | Pro |
| Procesoriaus modelis | Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 5G (6 nm) |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | Adreno 642L |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Garantija baterijai | 24 |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 12 |
| Ekrano dydis | 6.67 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Corning Gorilla Glass 5 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | - |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 181 |
| Speciali apsauga | Atsparus dulkėms |
| Vaizdo įrašymo greitis | 4K@30fps |
| Palaikomos atminties kortelės | - |
| Ekrano raiška | 1080 x 2400 |
| Atminties talpa | 256 GB |
| Išleidimo metai | 2023 |
| Versija | X5 |
| Blykstė | LED |
| Modelis | Poco X5 Pro 5G |
| Priekinė kamera | 16 MP |
| Galinė kamera | 108 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| 2.5D ekranas | - |
| Pikselių tankis | 395 ppi |
| Показать больше Показать меньше | |



















































Jokūbas P.
2024-01-20 22:32:25
Viskas gerai ilgai dirba man patinka