Poco M6 Pro 256GB цена
Poco M6 Pro 256GB цена
Poco ATNAUJINTA A++ klasės (kaip naujas) | Poco M6 Pro LTE | Blue | 6.67 " | AMO.. |
Восст.
|
145.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
145.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Poco Renewed Grade A++ | Poco M6 Pro LTE | Blue | 6.67 " | AMOLED | 256 GB | 4G .. |
Восст.
|
145.88 €
|
B магазин vieni.lt |
Poco Renewed Grade A++ | Poco M6 Pro LTE | Blue | 6.67 " | AMOLED | 256GB | 4G |.. |
Восст.
|
145.89 €
|
B магазин skytech.lt |
Poco Renewed Grade A++ | Poco M6 Pro LTE | Blue | 6.67 " | AMOLED | 256 GB | 4G .. |
Восст.
|
153.45 €
|
B магазин baitukas.lt |
Poco Renewed Grade A++ | Poco M6 Pro LTE | Blue | 6.67 " | AMOLED | 256GB | 4G |.. |
Восст.
|
154.21 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
154.21 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
(Ekspozicinė) Xiaomi POCO M6 Pro 4G 8/256GB DS Blue išmanusis telefonasТurime Kauno parduotuvėje! Greitas išsiuntimas! |
Экспо
|
158.99 €
|
B магазин epirkimas.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-01 06:05
! Сообщить об ошибке| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6941812760536 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Korpuso medžiaga | Stiklas |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 5000 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | LiPo |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Jutikliai | Giroskopas |
| Procesoriaus modelis | MediaTek Helio G99 Ultra |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | Mali-G57 MC2 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Garantija baterijai | 12 |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 13 |
| Ekrano dydis | 6.79 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Corning Gorilla Glass 5 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | - |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | + |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 179 |
| Speciali apsauga | Pirštų antspaudų skaitytuvas |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@30/60fps |
| Palaikomos atminties kortelės | microSDXC |
| Ekrano raiška | 1080 x 2460 |
| Atminties talpa | 256 GB |
| Išleidimo metai | 2024 |
| Blykstė | LED |
| Modelis | M6 Pro |
| Priekinė kamera | 8 MP |
| Galinė kamera | 50 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| 2.5D ekranas | - |
| Pikselių tankis | 395 ppi |
| 5G ryšio palaikymas | - |
| Показать больше | |







































































