Poco F7 256GB цена
Poco F7 256GB цена
Xiaomi POCO F7 5G 12GB+256GB juodaбольше |
|
351.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
351.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Mobilusis telefonas POCO F7 12+256GB WhiteKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 439 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
394.25 €*
|
B магазин topocentras.lt |
POCO F7 12/ 256GB Silver mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 41.30 eur/mėn |
|
412.99 €
0-49 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 0-49 раб. дн. |
412.99 €
0-49 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 0-49 раб. дн. |
Smartphone F7, 12/256GBбольше |
|
474.29 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
474.29 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 18:57
! Сообщить об ошибке| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6932554438166 |
| Energijos klasė | b |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band, wi-fi direct |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 6.0 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.83 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | corning gorilla glass 7i |
| Ekrano raiška | 1280 x 2772 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 8mpx |
| Priekinė kamera | 20mpx |
| Blykstė | led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 4k@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, gyro-eis |
| Procesoriaus tipas | qualcomm sm8735 snapdragon 8s gen 4 (4 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (1x3.21 ghz cortex-x4 & 3x3.0 ghz cortex-a720 & 2x2.8 ghz cortex-a720 & 2x2.0 ghz cortex-a720)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Atminties kortelės talpa | nėra kortelės palaikymogb |
| Baterijos tipas | si/c li-ion |
| Baterijos talpa | 6500mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 15 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0, otg |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min) |
| Modelis | poco f7 |
| Aukštis | 163.1mm |
| Plotis | 77.9mm |
| Gylis | 8.2mm |
| Svoris | 215.7g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, kabelis |
| Kita informacija | 68b colors, 120hz, dolby vision, hdr10+, 90w wired, pd3.0, qc3+, 80% in 30 min 22.5w reverse wired |
| Показать больше | |
















































