Poco X7 Pro 256GB цена
Poco X7 Pro 256GB цена
Telefonas POCO X7 Pro 5G 8/256GB YellowKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 389.0 € больше |
|
279.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
POCO X7 Pro, 8 GB, 256 GB, juodas - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
279.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
279.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Poco X7 Pro, 256 GB, geltonaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € больше |
|
285.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Mobilusis telefonas Xiaomi Poco X7 Pro, 256GB, žalia sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 337 € больше |
|
299.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
MOBILE PHONE POCO X7 PRO/8/256GB YELLOW MZB0J18EU POCONemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
317.25 €
|
B магазин topocentras.lt |
„Xiaomi POCO X7 Pro 5G“. 8GB+256GB juodaбольше |
|
265.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
265.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Išmanusis telefonas Xiaomi Poco X7 Pro 5G Dual Sim 8GB RAM 256GB – Black |
|
270.68 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
270.68 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
Viedtālrunis POCO X7 Pro 5G 8/256GB Black | MZB0J1JEU | 6932554408725больше |
|
271.00 €
|
B магазин enter24.eu |
MOBILE PHONE POCO X7 PRO/8/256GB BLACK MZB0J1JEU POCO |
|
272.20 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
272.20 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Xiaomi Poco X7 Pro, 8GB/256GB, Black/Yellow MZB0J18EUбольше |
|
272.67 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
272.67 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO X7 PRO/8/256GB YELLOW MZB0J18EU POCOбольше |
|
274.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
274.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO X7 PRO/8/256GB YELLOW MZB0J18EU POCOбольше |
|
274.86 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
274.86 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO X7 PRO/8/256GB YELLOW MZB0J18EU POCO|MZB0J18EUбольше |
|
277.70 €
|
B магазин complius.lt |
Telefonas POCO X7 Pro 5G 8/256GB YellowKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 389.0 € больше |
|
279.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
POCO X7 Pro, 8 GB, 256 GB, juodas - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
279.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
279.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Poco X7 Pro, 256 GB, geltonaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € больше |
|
285.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Telefonas Poco X7 Pro 5G 8GB/256GB BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
285.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
285.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Smartphone POCO X7 Pro 5G, 8GB RAM, 256GB Storage, Dimensity 8400-Ultra, 6000mAh.. |
|
286.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
286.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
POCO X7 Pro 8/ 256GB Black mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 28.82 eur/mėn больше |
|
288.17 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
288.17 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO X7 PRO/ 8/ 256GB BLACK MZB0J1JEU POCO Mobilieji telefonaiбольше |
|
288.23 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
288.23 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
POCO X7 Pro 5G 8/256GB Yellowбольше |
|
295.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
295.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Telefonas Poco X7 Pro 5G 8GB/256GB YellowIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
299.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
299.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Xiaomi Poco X7 Pro, 256GB, žalia sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 337 € больше |
|
299.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
MOBILE PHONE POCO X7 PRO/8/256GB BLACK MZB0J1JEU POCO |
|
299.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
299.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO X7 PRO/8/256GB BLACK MZB0J1JEU POCO |
|
308.89 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
308.89 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Poco X7 Pro 5G - 8/256GBOficialus POCO atstovas | Garantija 24 mėn. | Pristatymas 1-2 d.d. |
|
314.25 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
314.25 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO X7 PRO/8/256GB YELLOW MZB0J18EU POCONemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
317.25 €
|
B магазин topocentras.lt |
Mobilusis telefonas Xiaomi Poco X7 Pro, 256GB, geltona sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € больше |
|
329.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
329.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO X7 PRO/8/256GB BLACK MZB0J1JEU POCO | null | 6932554408725 |
|
336.70 €
|
B магазин b2cshop.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 15:30
! Сообщить об ошибке| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6932554409135 |
| Energijos klasė | c |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 5g, 4g lte, wi‑fi, bluetooth, gps |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.67 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | corning gorilla glass 7i |
| Ekrano raiška | 1220 x 2712 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 8mpx |
| Priekinė kamera | 20mpx |
| Blykstė | led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 4k@24/30fps, 1080p@30/60fps, gyro-eis |
| Procesoriaus tipas | mediatek dimensity 8400 ultra (4 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (1x3.25 ghz cortex-a725 & 3x3.0 ghz cortex-a725 & 4x2.1 ghz cortex-a725)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Atminties kortelės talpa | nėra kortelės palaikymogb |
| Baterijos tipas | si/c |
| Baterijos talpa | 6000mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 15 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0, otg |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 |
| Modelis | xiaomi poco x7 pro |
| Aukštis | 160.75mm |
| Plotis | 75.24mm |
| Gylis | 8.29mm |
| Svoris | 195g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, kabelis |
| Senjorams | - |
| Kita informacija | 68b colors, 120hz, hdr10+, dolby vision, 90w hypercharge |
| Показать больше | |






























































BO5T3R
2025-10-13 22:03:46
Telefonas išesmės geras ir visko jame daug ,bet ekrano lietimo jautrumas per didelis ,o sumažint nėra budo. Tai skrolint su X7 Pro misija neįmanoma :D
Arvydas E.
2025-08-31 13:38:14
„Poco X7 Pro“ pasirodė esąs puikus pasiūlymas už savo pinigus. Jis pasižymi stilingu ir stilingu dizainu, puikiu AMOLED ekranu ir greičiausiu lustu klasėje. Baterijos veikimo laikas ir įkrovimas yra gana geri, kaip ir garsiakalbiai.
Mus taip pat sužavėjo „HyperOS 2“ ir jos dirbtinio intelekto parinkčių sklandumas. Nepamirškime ir pažadėtų trijų pagrindinių „Android“ atnaujinimų bei 4 metų saugumo pataisų.
„Poco X7 Pro“ apžvalga
Kamera dažniausiai yra vidutiniška, išskyrus 2 kartų priartinimo kokybę ir vaizdo stabilizavimą. Galinės kameros atlieka savo darbą, tačiau kokybė nėra įspūdinga. Tačiau asmenukių fotografavimo funkcija yra viena blogiausių, su kuria pastaruoju metu susidūrėme.
Jei ne vidutinės kameros, šiam „Poco X7 Pro“ būtume davę puikų įvertinimą. Tačiau net ir su šiais trūkumais „Poco X7 Pro“ yra galingiausias išmanusis telefonas maždaug 400 eurų vertės, turintis aukščiausios klasės ekraną, aušinimą ir aukščiausios klasės baterijos bei įkrovimo technologijas. Ir jis tikrai nusipelno vietos jūsų sąrašuose.
Privalumai
IP68 apsaugos klasės dizainas.
Ryškus AMOLED ekranas, didelė raiška ir atnaujinimo dažnis, „Dolby Vision“.
Greitas įkrovimas.
Flagmano lygio veikimas (įskaitant ilgalaikį veikimą).
Gera pagrindinė kamera, puikus vaizdo stabilizavimas.
„HyperOS 2“ veikia sklandžiai, puikūs dirbtinio intelekto triukai.
IR imtuvas.
Trūkumai
Baterijos veikimo laikas yra geras, bet trumpas, turint omenyje 6000 mAh talpos bateriją.
ES rinkoje nėra įkroviklio.
Prasta asmenukių kamera, vidutiniškas itin platus kampas.
Nėra eSIM palaikymo.
BO5T3R
2025-07-10 19:23:20
100% šiukšlė tie Xiaomi/Poco telefonai. Visiskai nusivažiavę ,vat Poco F3 buvo puikus visais atvėjais. O naujų geriau net nepirkt. Pereikit prie Nothing gaminių.