APC BE650G2-CP 650VA, 400 W цена
APC BE650G2-CP 650VA, 400 W цена
APC Back-UPS BE650G2-CP 650VA, 400W BE650G2-CP |
|
143.57 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
143.57 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-01 05:31
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 731304347194 |
| Gamintojo kodas | be850g2-fr |
| Architektūra | off-line |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 650 |
| Galingumas | 400w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 4.5kg |
| Pridedama programinė įranga | powerchute personal edition |
| USB jungčių skaičius | 2vnt. |
| Kita informacija | nominalus įėjimas: 230 v, įėjimo įtampos ribos: 180 - 266 v, įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz +/- 3 hz |
| Išvesties jungtys | usb 2.0 |
| Jungties tipas | 3-jų gyslų kabelis (h + n + g) |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | - |
| Aušinimas | - |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 8 |
| Įvesties įtampa | 165 - 265v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 8val. |
| Aukštis | 12cm |
| Plotis | 13cm |
| Gylis | 36.5cm |
| Korpusas | compact |
| Показать больше | |

































