Monitorius Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34
Monitorius Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (38)
LCD Monitor|XIAOMI|BHR5133GL|34"|Gaming/Curved/21 : 9|Panel IPS|3440x1440|21:9|1.. |
|
285.00 €
|
Išparduotadaiktudezute.lt |
Monitorius Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34" (Ekspozicinė prekė) |
Ekspozicinė
|
299.00 €
|
Išparduotarevolt.lt |
LCD Monitor|XIAOMI|BHR5133GL|34"|Gaming/Curved/21 : 9|Panel IPS|3440x1440|21:9|1.. |
|
355.55 €
|
Išparduotamkprekyba.lt |
LCD Monitor|XIAOMI|BHR5133GL|34"|Gaming/ Curved/ 21 : 9|Panel IPS|3440x1440|.. |
|
356.25 €
|
Išparduotamdata.lt |
LCD monitorius XIAOMI BHR5133GL 34 colių žaidimams/ Curved/ 21 : 9 Panel IPS 344.. |
|
362.00 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
LCD Monitor|XIAOMI|BHR5133GL|34"|Gaming/Curved/21 : 9|Panel IPS|3440x1440|2.. |
|
365.57 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34 " VA WQHD 3440 × 1440 21:9 4 ms 300 cd/m² Bla.. |
|
369.14 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
LCD Monitor|XIAOMI|BHR5133GL|34col.|Gaming/Curved/21 : 9|Panel IPS|3440x1440|21:.. |
|
371.91 €
|
Išparduotafortakas.lt |
Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34 ", VA, WQHD, 3440 1440, 21:9, 4 ms, 300 cd/m.. |
|
373.10 €
|
Išparduotasmartech.ee |
Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34 ", VA, WQHD, 3440 × 1440, 21:9, 4 ms, 300 cd/.. |
|
390.43 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Monitorius Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34 ", IPS, WQHD, 3440 × 1440, 21:9, 4.. |
|
392.58 €
|
Išparduotabigbox.lt |
Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34 ", VA, WQHD, 3440 × 1440, 21:9, 4 ms, 300 cd/.. |
|
420.27 €
|
Išparduotapenki.lt |
LCD Monitor|XIAOMI|BHR4269GL|34"|Curved/21 : 9|3440x1440|144 Hz|4 ms|Height adju.. |
|
481.58 €
|
Išparduotaocpc.lt |
LCD Monitor|XIAOMI|BHR4269GL|34"|Curved/21 : 9|3440x1440|144 Hz|4 ms|Height adju.. |
|
487.32 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
Kainų kitimo istorija - Monitorius Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Monitorius Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Kategorija | Monitoriai |
| Prekės kodas | 6934177745614 |
| Gamintojo kodas | bhr5116gl |
| Įstrižainė | 34" ~86.4cm |
| Maksimali raiška | 3440 x 1440 |
| LCD tipas | va |
| Vaizdo jungtis | hdmi, displayport (dp) |
| Kitos jungtys | audio out |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| Tipas | va |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 300cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 144hz |
| Reakcijos laikas | 4ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 21:9 |
| Lenktas ekranas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Komplekte yra kabeliai | displayport kabelis, maitinimo laidas |
| Monitoriaus spalva | juoda |
| Aukštis | 52.06cm |
| Plotis | 81.04cm |
| Gylis | 24.25cm |
| Energijos klasė | f |
| Žaidimų monitorius | + |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |






































