Xiaomi Deerma DX900 kaina
Xiaomi Deerma DX900 kaina
Dulkių siurblys - šluota Deerma DX900Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.79 € |
|
19.77 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
19.77 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dulkių siurblys - šluota Xiaomi Deerma DX900Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 28.99 € |
|
19.77 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
19.77 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Vacuum cleaner Deerma DX900 |
|
17.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
17.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dulkių siurblys Deerma DX900 |
|
18.25 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
18.25 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dulkių siurblys - šluota Deerma DX900Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.79 € |
|
19.77 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
19.77 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dulkių siurblys - šluota Deerma DX900Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.79 € |
|
19.77 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
19.77 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dulkių siurblys - šluota Xiaomi Deerma DX900Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 28.99 € |
|
19.77 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
19.77 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys Deerma DX900 |
|
19.77 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
19.77 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Deerma DX900 vertikalus 2-in-1 sausos valymo dulkių siurblys su ciklonine filtra.. |
|
20.40 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Deerma DX900 Vacuum cleanerPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
23.36 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
23.36 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Deerma DX900 Vacuum cleanerIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
24.53 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
24.53 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Dulkių siurblys Deerma DX900 |
|
24.90 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
24.90 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Deerma DX900, Blue DX900 |
|
27.18 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
27.18 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 17:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DEERMA |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 6955578034374 |
| Tipas | dulkių siurblys-šluota su laidu |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | 23.4cm |
| Gylis | 14.5cm |
| Svoris | 2.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | -l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | - |
| HEPA filtras | + |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | 3 |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -mah |
| Valymas garais | - |
| Įkrovimo laikas | -min |
| Veikimo laikas | -min |
| Savybės | rankinis dulkių siurblys |
| Rodyti daugiau | |











































