Xiaomi Mi AIoT Router AX3200 tinklo įrenginį6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 11.96 eur/mėn |
|
71.73 €
14-15 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 14-15 d.d. |
71.73 €
14-15 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 14-15 d.d. |
Xiaomi AX3200 Wireless Router, Gigabit Ethernet, Dual-Band (2.4 GHz / 5 GHz), Bl.. |
|
73.77 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (60)
SALE OUT. | Dual-Band Wireless Wi-Fi 6 Router | AX3200 | 802.11ax | 10/100/1000 .. |
Naudota
|
47.04 €
|
Išparduotasmartonly.eu |
Belaidis maršrutizatorius Xiaomi Mi Router AX3200, Wi-Fi 6, MU-MIMO DVB4314GL |
|
50.52 €
|
Išparduotanovastar.lt |
Dual-Band Wireless Wi-Fi 6 Router | AX3200 | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Eth.. |
|
52.50 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Dual-Band Wireless Wi-Fi 6 Router | AX3200 | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Eth.. |
|
53.62 €
|
Išparduotapricemarket.lv |
Dual-Band Wireless Wi-Fi 6 Router | AX3200 | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Eth.. |
|
54.05 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
Dual-Band Wireless Wi-Fi 6 Router | AX3200 | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Eth.. |
|
55.09 €
|
Išparduota1stop.lt |
Xiaomi Router AX3200 Wi-Fi 6 DVB4314GL, Black - belaidis maršrutizatorius |
|
55.12 €
|
Išparduotaepirkimas.lt |
Dual-Band Wireless Wi-Fi 6 Router | AX3200 | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Eth.. |
|
55.70 €
|
Išparduotarpc.lt |
Xiaomi Router AX3200 belaidis maršrutizatorius Gigabitinis eternetas Dviguba juo.. |
|
56.25 €
|
Išparduotafrog.ee |
Dual-Band Wireless Wi-Fi 6 Router | AX3200 | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Eth.. |
|
56.63 €
|
Išparduotaocpc.lt |
Bevielis Wi-fi 6 maršrutizatorius AX3200, 3200 Mb/s, 802.11ax, 10/100/1000 Mbit/.. |
|
56.64 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Dual-Band Wireless Wi-Fi 6 Router | AX3200 | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Eth.. |
|
56.77 €
|
Išparduotavieni.lt |
Maršrutizatorius Xiaomi Dual-Band Wireless Wi-Fi 6 Router AX3200 802.11ax, 10/10.. |
|
56.99 €
|
Išparduotaogmina.lt |
Xiaomi “ dviejų juostų belaidis „Wi-Fi“ 6 maršrutizatorius AX3200 802.11ax 10/10.. |
|
57.66 €
|
Išparduotatoptech.lt |
Dual-Band Wireless Wi-Fi 6 Router | AX3200 | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Eth.. |
|
59.21 €
|
Išparduotafortakas.lt |
Dual-Band Wireless Wi-Fi 6 Router | AX3200 | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Eth.. |
|
59.43 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
Maršrutizatorius Xiaomi Dual-Band Wireless Wi-Fi 6 Router AX3200 802.11ax |
|
59.99 €
|
Išparduotaelektromarkt.lt |
Dual-Band Wireless Wi-Fi 6 Router | AX3200 | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Eth.. |
|
60.49 €
|
Išparduotapirkpc.lt |
Maršrutizatoriai Xiaomi Dual-Band Wireless Wi-Fi 6 Router AX3200 802.11ax, 10/10.. |
|
61.35 €
|
Išparduotaevelatus.lt |
Xiaomi AX3200 Dual-Band Wireless Wi-Fi 6 Router 802.11ax, 10/100/1000 Mbit/s, Et.. |
|
61.49 €
|
Išparduotasmartech.ee |
Xiaomi Dual-Band Wireless Wi-Fi 6 Router AX3200 802.11ax, 10/100/1000 Mbit/s, Et.. |
|
61.72 €
|
Išparduotaerno.lt |
Xiaomi Dual-Band Wireless Wi-Fi 6 Router AX3200 802.11ax, 10/100/1000 Mbit/s, Et.. |
|
62.63 €
|
Išparduotatviranga.lt |
Xiaomi Dual-Band Wireless Wi-Fi 6 Router AX3200 802.11ax, 10/100/1000 Mbit/s, Et.. |
|
62.78 €
|
Išparduotapenki.lt |
Dual-Band Wireless Wi-Fi 6 Router | AX3200 | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Eth.. |
|
64.92 €
|
Išparduotaelectrobase.lt |
Mi AX3200 Dual Band Wireless Wi-Fi 6 Router 802.11ax, 10/100/1000 Mbit/s, Ethern.. |
|
73.79 €
|
Išparduotaskytech.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-12 13:56
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Xiaomi AX3200

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Xiaomi AX3200
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 6934177754951 |
| Tipas | wifi maršrutizatorius |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 3100mbps |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Operacinė sistema | openwrt |
| Wi-Fi | + |
| Maksimalus vartotojų skaičius | 128 |
| VPN palaikymas | + |
| Protokolo palaikymas | ieee 802.3, ieee 802.3u, ieee 802.11b, ieee 802.11g, ieee 802.11n, ieee 802.3ab, ieee 802.11a, ieee 802.11ac |
| Kodavimas | wpa-psk |
| Duomenų perdavimo sparta | 3200 |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 5 ghz, 2,4 ghz |
| Jungčių kiekis (10/100 BASE-T) | 3 |
| Jungčių kiekis (WAN) | 1 |
| USB jungtys | - |
| Antena | išorinė |
| Antenos tipas | išorinė |
| Antenos lizdas | - |
| Aukštis | 186mm |
| Plotis | 284mm |
| Gylis | 413mm |
| Matmenys | 284 x 186 x 186 |
| Atmintis | 256 mb |
| Funkcijos | mimo, dviguba juosta, dual band |
| Palaikomos technologijos | mimo, dviguba juosta, dual band |
| Pakuotės turinys | laidas, maršrutizatorius |
| Gamintojo kodas | ax3200 |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |






























































