Mikrobangų krosnelė VIDO MM720CKA kaina
Mikrobangų krosnelė VIDO MM720CKA kaina
Mikrobangų krosnelė VIDO MM720CKAPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
59.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
59.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė VIDO MM720CKAIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
60.77 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
60.77 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 14:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VIDO |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4779027081663 |
| Gamintojo kodas | mm720cka |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 25.8cm |
| Plotis | 43.3cm |
| Gylis | 32.8cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Rodyti daugiau | |


























