Kaitlentė TRISTAR IK-6179 kaina
Kaitlentė TRISTAR IK-6179 kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (28)
Tristar Induction table hob IK-6179 Number of burners/cooking zones 2, Digital, .. |
|
100.32 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
Tristar | Induction table hob | IK-6179 | Number of burners/cooking zones 2 | Di.. |
|
101.84 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
Tristar Induction table hob IK-6179 Number of burners/cooking zones 2 Digital Bl.. |
|
101.85 €
|
Išparduotafortakas.lt |
Tristar Induction table hob IK-6179 Number of burners/cooking zones 2, Digital, .. |
|
102.90 €
|
Išparduotasmartech.ee |
Tristar indukcinė stalo kaitlentė IK-6179 Degiklių / virimo zonų skaičius 2, ska.. |
|
103.41 €
|
Išparduotaintop.lt |
Tristar Induction table hob IK-6179 Number of burners/cooking zones 2, Digital, .. |
|
104.34 €
|
Išparduotabigbox.lt |
Tristar Induction table hob IK-6179 Number of burners/cooking zones 2, Digital, .. |
|
104.99 €
|
Išparduotaelesen.lt |
Viryklė Tristar Induction table hob IK-6179 Number of burners/cooking zones 2, D.. |
|
107.99 €
|
Išparduotaogmina.lt |
Tristar Induction table hob IK-6179 Number of burners/cooking zones 2, Digital, .. |
|
109.28 €
|
Išparduotaerno.lt |
Tristar IK-6179 viryklė Juoda Stalviršis Indukcinė viryklė, padalyta į sritis 2 .. |
|
111.99 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Tristar | Induction table hob | IK-6179 | Number of burners/cooking zones 2 | Di.. |
|
112.43 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
Tristar | Induction table hob | IK-6179 | Number of burners/cooking zones 2 | Di.. |
|
113.49 €
|
Išparduotapirkpc.lt |
Tristar | Induction table hob | IK-6179 | Number of burners/cooking zones 2 | Di.. |
|
114.59 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Tristar Induction table hob IK-6179 Number of burners/cooking zones 2, Digital, .. |
|
114.80 €
|
Išparduotatoppc.lt |
Mini viryklė Tristar Induction table hob IK-6179 Number of burners/cooking zo.. |
|
118.00 €
|
Išparduotatopocentras.lt |
Tristar Induction table hob IK-6179 Number of burners/cooking zones 2, Digital, .. |
|
125.00 €
|
Išparduotalazyhouse.lt |
Tristar IK-6179 viryklė Juoda Stalviršis Indukcinė viryklė, padalyta į sritis 2 .. |
|
125.15 €
|
Išparduotafrog.lt |
Tristar Induction table hob IK-6179 Number of burners/cooking zones 2 Digital Bl.. |
|
135.45 €
|
Išparduotaelectrobase.lt |
Kainų kitimo istorija - Kaitlentė TRISTAR IK-6179

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Kaitlentė TRISTAR IK-6179
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | TRISTAR |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8713016037602 |
| Gamintojo kodas | IK 6179 |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | Kaitlentė |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | Stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Galia | 1400W |
| Paviršiaus valdymas | Sensorinis |
| Plotis | 63cm |
| Gylis | 40.6cm |
| Svoris | 5kg |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | Be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |





























