Transcend StoreJet 25C3 2TB kaina
Transcend StoreJet 25C3 2TB kaina
Transcend TS2TSJ25C3SKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 171.0 € |
|
111.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
TRANCEND STOREJET 25C3 EXTRA SLIM HDD USB 3.1 (USB TYPE-C) 2TBDaugiau |
|
130.09 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
130.09 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Transcend 2TB StoreJet 25C3S USB 3.1 Type-C Silver išorinis kietasis diskas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 22.34 eur/mėn Daugiau |
|
134.04 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
134.04 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
External HDD|TRANSCEND|StoreJet|2TB|USB 3.1|Colour Iron Grey|TS2TSJ25C3NDaugiau |
|
171.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
171.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Transcend 6.3cm 2TB USB3.1 StoreJet 25C3N Iron Grey (ALU) |
|
210.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
210.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Transcend StoreJet 25C3 išorinis kietasis diskas 2 TB 5400 RPM 2.5" Micro-USB B .. |
|
214.68 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
214.68 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Kietasis diskas Transcend 6.3cm 2TB USB3.1 StoreJet 25C3N Pilkas (ALU) |
|
267.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
267.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TRANSCEND |
| Kategorija | Išorinės SSD, HDD laikmenos |
| Prekės kodas | 760557837619 |
| Gamintojo kodas | ts2tsj25c3n |
| Disko tipas | hdd |
| Talpa | 2000gb |
| Disko dydis coliais | 2.5" |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Jungties tipas | usb |
| Aukštis | 9.95mm |
| Plotis | 78mm |
| Gylis | 114.5mm |
| Svoris | 0.136kg |
| Pakuotės turinys | laidas |
| Susijusių prekių skaičius | 13 |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |






















































