Transcend ESD260C 1TB kaina
Transcend ESD260C 1TB kaina
TRANSCEND 1TB External SSD ESD260C USB 3.1 Gen 2 Type C | TS1TESD260C | 07605578.. |
|
425.30 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Išorinis SSD Transcend ESD260C 1TB USB3.1 3D NAND |
|
443.37 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
443.37 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Išorinis SSD|TRANSCEND|ESD260C|1TB|USB 3.1|3D NAND|Rašymo greitis 460 MB/sek|Nus..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
451.74 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
451.74 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Transcend ESD260C 1TB External TS1TESD260C SSD diskas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 45.70 eur/mėn |
|
456.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
SSD 1TB Transcend ESD260C Portable, USB3.1, Type-C | TS1TESD260C | 760557859123 |
|
457.55 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Išorinis SSD|TRANSCEND|ESD260C|1TB|USB 3.1|3D NAND|Rašymo greitis 460 MB/sek|Nus..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
474.33 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
474.33 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Išorinis SSD diskas „TRANSCEND ESD260C“, 1 TB, USB 3.1, 2 kartos, C tipo |
|
500.70 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 22:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TRANSCEND |
| Kategorija | Išorinės SSD, HDD laikmenos |
| Prekės kodas | 760557859123 |
| Disko tipas | ssd |
| Talpa | 1000gb |
| Disko dydis coliais | išoriniai diskai |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Jungties tipas | usb 3.1 |
| HDD greitis | 520 mb/s |
| Aukštis | 9.6mm |
| Gylis | 113.5mm |
| Svoris | 33kg |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |















































