TP-Link TL-R470T Plus kaina
TP-Link TL-R470T Plus kaina
TP-Link Load Balance Broadband Router |
|
64.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
64.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šakotuvas Maršrutizatorius TP-LINK TL-R470T+ (xDSL (cable connector LAN)) |
|
73.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
73.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 01:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 6935364040413 |
| Tipas | xdsl |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | -mbps |
| SIM kortelės lizdas | - |
| VPN palaikymas | + |
| Protokolo palaikymas | pptp, l2tp, ppp over ethernet (rfc 2516) |
| Jungčių kiekis (10/100 BASE-T) | 4 x rj45 |
| USB jungtys | - |
| Aukštis | 26mm |
| Plotis | 209mm |
| Gylis | 126mm |
| Funkcijos | dhcp, ddns, host strefy dmz |
| Palaikomos technologijos | upnp, ipsec |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |

































