Televizorius TCL 65V6B kaina
Televizorius TCL 65V6B kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-13 11:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 5901292523282 |
| Modelis | 65v6b |
| Energijos efektyvumo klasė | e |
| Ekrano įstrižainė | 65" (~165 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 80kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s, dvb-s2, dvb-t, dvb-t2 |
| Svoris | 14.1kg |
| Svoris su stovu | 14.3kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, aux 3.5 mm x 1, lan x 1, usb 2.0 x 1 , ci+ x 1, optinė jungtis |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, Žaidimų režimas, netflix, google play store, google assistant, sporto režimas, google home, amazon prime video, google tv |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | google tv |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | hlg, hdr10, dolby audio, dolby ac4 |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 83.3cm |
| Plotis be stovo | 144.5cm |
| Gylis be stovo | -cm |
| Aukštis su stovu | 87.8cm |
| Plotis su stovu | 144.5cm |
| Gylis su stovu | 30cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |


















































