Televizorius TCL 65P655 kaina
Televizorius TCL 65P655 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-13 11:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 5901292524586 |
| Plotis | 144.5 |
| Aukštis | 83.3 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 |
| Įtampa | 240 |
| Svoris | 14.3 |
| Gylis | 7.2 |
| Ekrano įstrižainė | 65 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Procesoriaus modelis | Quad Core |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI 2.1 |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Ekrano tipas | UHD |
| Modelis | 65P655 |
| Garso sistema | Dolby AC-4 |
| WiFi sąsaja | + |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Gylis su stovu | 30 |
| Aukštis su stovu | 87.8 |
| Svoris be stovo | 14.1 |
| Vaizdo kokybės indeksas (PQI) | 2400 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2/C/S2 |
| „Smart TV" | + |
| VESA standartas | 200 x 200 |
| Išmanusis valdymo pultelis | + |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 60 |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | Skaitmeninis optinis audio išėjimas |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 56-65" |
| Rodyti daugiau | |





















