Televizorius TCL 55C655 kaina
Televizorius TCL 55C655 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 15:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 5901292523190 |
| Modelis | 55c655 |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 55" (~140 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 150kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | qled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s2, dvb-t2 |
| Svoris | 11kg |
| Svoris su stovu | 11.3kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 120hz |
| Kontrastas | 5000:1 |
| Ryškumas | 450cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1 , usb 3.0 x 1, optinė jungtis |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | interneto naršyklė, youtube, Žaidimų režimas, netflix, apple airplay 2, amazon prime video |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | google tv |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | 178° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 300 x 300 |
| Palaikomos technologijos | hdr 10, dolby vision iq, dolby vision |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 70.8cm |
| Plotis be stovo | 122.4cm |
| Gylis be stovo | 8cm |
| Aukštis su stovu | 77cm |
| Plotis su stovu | 122.4cm |
| Gylis su stovu | 29.2cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
















































