Televizorius TCL 43V6B kaina
Televizorius TCL 43V6B kaina
Televizorius TCL 43V6B LED 43" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
219.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
219.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius TCL 43V6B LED 43" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
229.95 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
229.95 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
TCL 43V6B 43'' SMART 4K televizorius |
|
245.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
245.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-08 17:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 5901292523329 |
| Modelis | 43v6b |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 43" (~109 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 45kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c dvb-s dvb-s2 dvb-t dvb-t2 |
| Svoris | 6.4kg |
| Svoris su stovu | 6.5kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1 , ci+ x 1, optinė jungtis |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, Žaidimų režimas, netflix, sporto režimas, amazon prime video |
| Specialiosios funkcijos | micro dimming |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | google tv |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | ultra hd, hlg, hdr10, allm (auto low latency mode ), dolby audio |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 55.8cm |
| Plotis be stovo | 95.7cm |
| Gylis be stovo | 8cm |
| Aukštis su stovu | 60.3cm |
| Plotis su stovu | 95.7cm |
| Gylis su stovu | 18.5cm |
| Rodyti daugiau | |













































