TCL 40 NxtPaper kaina
TCL 40 NxtPaper kaina
TCL 40 NXTPAPER Midnight mėlynas |
|
153.04 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
153.04 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
TCL 40 NXTPAPER 17,2 cm (6.78) Dual-SIM Android 13 4G USB Typ-C 8 GB 256 GB 5010.. |
|
209.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
209.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 04:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 4894461975276 |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 5010 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | LiPo |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Jutikliai | Artumo jutiklis |
| Serija | 40 |
| Procesoriaus modelis | Cortex-A75 & 6 x 1.8 GHz Cortex-A55 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | Mali-G52 MC2 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Ekrano tipas | FHD+ |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 13 |
| Ekrano dydis | 6.78 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Nėra |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | - |
| Belaidis įkrovimas | - |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | + |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 195 |
| Speciali apsauga | Pirštų antspaudų skaitytuvas |
| Garso failų formatai | Ogg Vorbis |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@30fps |
| Vaizdo failų formatai | H.265 |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SD |
| Ekrano raiška | 1080 x 2460 |
| Įkroviklis komplekte | + |
| Atminties talpa | 256 GB |
| Palaikomos kalbos | Anglų |
| Veido atpažinimas | + |
| Kolekcija | TCL 40 Nxtpaper |
| Priekinė kamera | 32 MP |
| Galinė kamera | 50 MP |
| SIM kortelės tipas | Dual SIM |
| Kilmės šalis | - |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| 2.5D ekranas | - |
| Pikselių tankis | 369 ppi |
| Atnaujintas | - |
| 5G ryšio palaikymas | - |
| Perpakuotas | - |
| Rodyti daugiau | |






























Svečias
2024-07-13 15:22:12
Super. Lauksiu naujesnio. 50nxtpaper 5g. Kada bus prekyboje?