Televizorius TCL 32S5400A kaina
Televizorius TCL 32S5400A kaina
Televizorius TCL S54 32S5400A, LED, 32 "Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
115.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Televizorius TCL S54 32S5400A, LED, 32 "Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
115.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Berėmis HD HDR televizorius su Android TV – TCL 32S5400A |
|
136.80 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
136.80 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
TCL S54 32S5400A TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Silver |
|
152.73 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
152.73 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 00:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 5901292519780 |
| Modelis | 32s5400a |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 32" (82 cm) |
| Galia | 27w |
| Metinis energijos suvartojimas | 42kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 1366 x 768 (hdr) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb t2cs2 |
| Svoris | 3.3kg |
| Svoris su stovu | 3.4kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Kontrastas | 16:9 |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 10w |
| Jungties tipas | hdmi x 2, ci/cl+ x 1, aux 3.5 mm x 1, lan x 1, usb 2.0 x 1 , rf x 1, optinė jungtis |
| USB jungčių skaičius | - |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth, valdymas balsu, google play |
| Smart TV funkcijos | android tv™ |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | android tv |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 100 x 100 |
| HDMI jungčių skaičius | 2 |
| Aukštis be stovo | 42.4cm |
| Plotis be stovo | 71.6cm |
| Gylis be stovo | 7.7cm |
| Aukštis su stovu | 46.7cm |
| Plotis su stovu | 71.6cm |
| Gylis su stovu | 18cm |
| Rodyti daugiau | |





















































Svečias
2023-06-14 20:26:39
DisplaySpecifificatios.com raso kad taiHD o ne FHD