Kaitlentė Siemens ET675FNP1E kaina
Kaitlentė Siemens ET675FNP1E kaina
Elektrinė kaitlentė Siemens iQ300 ET675FNP1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
315.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Siemens ET675FNP1EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 402.0 € |
|
353.91 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Siemens ET675FNP1E hob Black, Stainless steel Built-in Ceramic 4 zone(s) | ET675.. |
|
286.80 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
SIEMENS ET675FNP1E PaviršiusLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
297.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
297.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Siemens ET675FNP1E iQ300 Glaskeramik-Kochfeld, 60 cm, mit Rahmen aufliegend | ET.. |
|
299.45 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Kaitlentė Siemens ET675FNP1E |
|
299.67 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
299.67 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Elektrinė kaitlentė Siemens iQ300 ET675FNP1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
315.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Elektrinė kaitlentė Siemens iQ300 ET675FNP1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
315.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Stiklokeramikinė kaitlentė SIEMENS ET675FNP1EYra sandėlyje. |
|
319.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
319.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
SIEMENS ET675FNP1E Black Ceramic Hob, Stainless Steel, Built-in, 4 Zones |
|
321.92 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Siemens ET675FNP1E kaitlentė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 32.23 eur/mėn |
|
322.30 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Kaitlentė Siemens ET675FNP1E | SI10206 |
|
327.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
327.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Siemens ET675FNP1EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 402.0 € |
|
353.91 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Siemens ET675FNP1E hob Black, Stainless steel Built-in Ceramic 4 zone(s) |
|
355.49 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Siemens ET675FNP1E hob Black, Stainless steel Built-in Ceramic 4 zone(s) |
|
369.56 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Siemens ET675FNP1E hob Black, Stainless steel Built-in Ceramic 4 zone(s) |
|
371.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
371.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Siemens ET675FNP1E juoda keraminė viryklė su nerūdijančio plieno apdaila |
|
379.14 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Kaitlen |
|
384.06 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
384.06 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Kaitlentė SIEMENS ET675FNP1ENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
387.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Siemens ET675FNP1E juoda, nerūdijančio plieno įmontuojama keraminė viryklė, 4 zo.. |
|
401.04 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Siemens ET675FNP1E hob Black, Stainless steel Built-in Ceramic 4 zone(s) |
|
403.03 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Siemens ET675FNP1E kaitinimo zona Juoda, Nerūdijančio plieno Įmontuojama Keramin.. |
|
424.20 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Siemens Keraminė Kaitlentė Et675fnp1e |
|
544.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
544.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-23 06:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 4242003762851 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 8300w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 45cm |
| Plotis | 60.2cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | 1 ovali išplėčiama zona ir 1 dviguba kaitvietė; stiklo keramikos paviršius |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Maitinimo laidas | 1.1 |
| Rodyti daugiau | |











































