Kavos aparatas Siemens EQ.300 kaina
Kavos aparatas Siemens EQ.300 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 1130169862894 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 1300w |
| Aukštis | 38.3cm |
| Plotis | 25.1cm |
| Gylis | 43.3cm |
| Svoris | 7.00kg |
| Slėgis | 15bar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, latte machiatto, juoda kava |
| Vandens talpa | 1.4l |
| Rezervuaras pienui | + |
| Kavos pupelių talpos dydis | 250g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | - |
| Indikatoriai | liečiamas ekranas |
| Ekranas | + |
| Korpusas | plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Priedai | kavos plakiklis |
| Kita informacija | apsauga nuo lašėjimo. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |























Andrius K.
2022-10-03 12:58:40
Šaunus aparatas,
Rekomenduojam.
Ramune + Andris
Vaida
2020-05-30 23:35:19
Geras kavos aparatas, tikrai vertas siu pinigu.
(pries pusantru metu daug brangiau mokejau,bet tikrai nesigailiu). Patogus tirsciu isvalymas, vandens ipilimas (indo isplovimmas). Puikiai isplaka pieno puta. Vienintelis minusas - nera karsto vandens.